Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Randiznátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Randiznátok egy ilyen fiúval?

Figyelt kérdés

Van barátnőm, önbizalmam is, szóval ez csak egy teszt egy úriembernek aki nem hiszi el hogy van olyan lány akinek nem hátrány vagy éppen tetszik hogy egy fiú 180 centi és 55-60 kilo. :) Nos, lányok? :)


(más tulajdonságot nem írhatok, most csak ez a két adatot vegyétek figyelembe:))


2010. szept. 2. 09:54
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Gebe. De ha amúgy jó fej, akkor miért ne.


17/L

2010. szept. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nem birom ha egy pasi kevesebb kg ban mint én én 65 vagyok és 180 magas, ugye nem kérek sokat, csak hogy ennél több legyen ?
2010. szept. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy pasim, 184 cm volt és kb. 65 kiló. Gebe volt, de nekem tetszett.


A soványsággal nem volt gond, sokkal jobban zavart az, hogy folyton f*ngott. Boááá!

2010. szept. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát,én fel sem figyelnék egy ilyen pasira. Oké, hogy nem a külső számít, de igenis van első benyomás...és egy férfi adjon magára: nem kell kigyúrtnak lenni,na de annyi kiló,amennyi én?:(
2010. szept. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
10:08: miért ne adna magára? ez általában csak testalkat kérdése. attól még h ennyi kilo még lehet jó a testfelépítése és lehet erős is.
2010. szept. 2. 10:11
 6/19 anonim ***** válasza:

Ha a lányok nem is én csak a hecc kedvéért igen :P

24/f

:$

2010. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
vicces vagy. :) van barátnőd? ohh, nincs? meglepő. :) nah kopj le és dugdosd inkább dinnyébe. Már egész olcsó, és jó érett. :)
2010. szept. 2. 10:13
 8/19 anonim ***** válasza:
Milyen testfelépítés? Csont és bőr... igenis szedjen valamit magára
2010. szept. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
volt párom 195 magas volt és kb 70 kiló. nagyon sovány volt (vagyis még mindig az), én meg kicsit husi vagyok. nem zavart h sovány és őt sem zavarta h van egy kis hasam. 3 évig voltunk együtt :)
2010. szept. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Huhh , dinnyébe még nem is próbáltam , na még 1 jó ötlet .

Egyébként van bnőm , és nagyon jól elvagyunk tehát lehet a dinnyének várnia kell rám jó sokat ... no sebaj , majd addig kicsit szottyosabb lesz , és talán még nagyobb élvezetet ad :)

Egyébként hasonló testalkattal rendelkezek (180cm/60-62kg) és sok a normális nők elfogadnak így is , aki meg nem az így járt :P

2010. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!