Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy találhatnék rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy találhatnék rá?

Figyelt kérdés
tegnap a tesómmal mentünk arénába és volt ott 1 nagy fiúcsapat és volt köztük 1 fiú aki nagyon nézett és nekem is teccik csak moziba mentünk őkis és aztán mi mentünk a filmünkre és őket meg szemelől vesztettem és akarok vmit attól a fiútól .. de nemtom h h bukkannék megint rá ötleltek?:S (ja és semmitse tudok róla se nevet se semmit:/)
2010. szept. 1. 19:34
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Iwiw/Myvip. Beírod a várost+a nemet(fiú) és keresés. Talán addigra megtalálod, mire az első gyereke leérettségizik...
2010. szept. 1. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kac-kac (N)
2010. szept. 1. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Beszélgettetek? Megtudtál valami fontos információt róla? Nekem nagyon sok alkalommal töredékinformációk is bőségesen elegek voltak ahhoz, hogy lenyomozzak valakit. Pl kerület, nem, névtöredék már szinte nyert ügy. Sok eset volt már, hogy sikerült meghatároznom a személyt, de volt, hogy még relatíve pontos lakcímet is sikerült lenyomoznom(ezt mindössze iskolából + keresztnévből hoztam össze).
2010. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én buli után akartam megtalálni így egy csajt :P 2 óráig böngésztem a myvipet, aztán feladtam XD
2010. szept. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hát leg.megpróbáltad;)
2010. szept. 1. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:
hát ja :P
2010. szept. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
sztem add fel,mert ugyse fogod megtalálni.
2010. szept. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát azvan h megtaláltam:$
2010. szept. 15. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!