Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudom elfelejteni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom elfelejteni?

Figyelt kérdés
van egy fiú, aki nagyon tetszik nekem, de ő észre sem vesz. hogy tudnám elfelejteni? hogy tudnék tovább lépni?
2010. szept. 1. 16:34
 1/10 anonim ***** válasza:
nézz ki valaki mást:)
2010. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
idő,az idő a sebeket is begyógyitja,azt mondják.
2010. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
gondold azt, hogí sorozatgyilkos, vagy ha neked a rosszfiuk jönnek be, akkor azt gondold, hogy megmentett 10 családot
2010. szept. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
keress mást
2010. szept. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak félénk kezdeményez Te, vagy adj valami biztos jelet arról hogy tetszik neked, lehet hogy csak nem jó "kódfejtő" és nem veszi észre a jeleket.
2010. szept. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szemelj ki egy másik pasit. Vagy használd "csapasd" módszerét.
2010. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt mondják, az idő minden sebre ír.

Az enyémre sajnos hónap óta csak olvas.

Bár az a Te esetednél sokkal mélyebb.


Csinálj olyat, amilyet még soha! Segít, hidd el!

24L

2010. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Utáld meg, ne gondolj rá, legyél sokat a barátaiddal, soha ne unatkozz. Idővel nem fogsz rá sokat gondolni.
2010. szept. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 FFDP ***** válasza:
Nem érdemel meg, mondjuk most van egy lány aki ugyanúgy érezhet, mint te és a jővő héten beteljesítem a vágyát :D Am felejtsd el, úgyis egy szar alak. Vagy képzeld azt, hogy 6 centis a farka, vagy, hogy meleg.
2010. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye kérdést. Tudom fáj a dolog, mert én is így vagyok, de erre úgysem kapsz normális választ. Próbáld maad elfoglalni, tanulásba temetkezni, de ez is csak egy kicsit enyhít a fájdalmadon, tudom én is így próbálkozom. Akkor fogod igazán elfelejteni ha találsz helyette más pasit. Nem azt mondom h most állj le keresgélni, majd jön magától. Sok szerencsét!
2010. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!