Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha alapból csúnya férfi vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha alapból csúnya férfi vagy akkor gyúrhatsz akármennyit úgysem fogsz tetszeni a lányoknak?

Figyelt kérdés
2021. szept. 17. 18:45
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

8


De én gyönyörű szép nőre vágyom, úgy mint mindenki más. És tudom, hogy nem kaphatom meg, de képtelen vagyok ezt feldolgozni. :(

2021. szept. 17. 21:05
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor be kell érned egy csúnya lánnyal. De ha szerelmesek lesztek, egymásnak ti lesztek a legszebbek.
2021. szept. 17. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
#11 Túltoltad a trollkodást.
2021. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

13


Miért lenne túltolva? Nem egy szép lányra vágyik minden férfi?

2021. szept. 18. 10:26
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért az átlagos csajok között is vannak szépek attól függetlenül hogy nem őket veszik észre a férfiak először mondjuk mert nem miniszoknyában meg kipakolt mellekkek mászkálnak. Nézd meg őket is.
2021. szept. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

15


A csajoknak többsége simán lehet szép, és csinos.


Míg a férfiaknak csak kis része lehet jóképű.

2021. szept. 18. 14:30
 17/21 Z ***** válasza:
100%

16 bocs de a nőkről alkotott képeden kellene változtatnod, nem a saját képeden.

Az a te bajod, hogy a nőket nem partnerként látod, hanem tárgyként. "Nem egy szép lányra vágyik minden férfi?" Hát nem. Sokan arra, hogy olyat találjanak, aki hozzájuk illik. A külső nem minden. Sokat számít, de alapjáraton aki kívül talán szép és csábító, belül attól még lehet, hogy rothad és üres. A lányok sem lesznek szebbek a sminktől meg kipakolt cuccoktól, csak vonzóbbak, de kamuk. Kb mintha egy férfi maszkot húzna és azt mondaná, milyen szép.

Viszont ahogy látom te magad is ilyen vagy és nem is érdekel igazán maga a személye a nőnek, csak hogy egy bomba csaj legyen, a többi nem lényeg. Elég sivár a párkapcsolati felfogásod, meg kell, hogy mondjam.

Lehet, hogy nem olyan népszerű a véleményem, de elég szánalmas, ha valaki sír, hogy de csúnya. Én sem vagyok csodaszép, feleségem sem az. Viszont nagyon boldogan élünk és egymás szemében gyönyörűek vagyunk, mert nem csak kamu külsőnk van, felfújt izmokkal meg kipakolt cicikkel.

Fogadd meg a tanácsom és tekints magadra is és a nőkre is más szemmel.

2021. szept. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

17


Talán igazad is van. Számomra is fontos lenne a lelki összefonódás,

szerelem, de az ősi vágyak amíg nem nyernek kielégülésre, egyszerűen nem tudsz továbblépni, alacsony szinteket fogsz toporogni. Talán vizuálisabb vagyok mint az átlag és nagyon nagy hatással van a szépség rám, a kívánatos formák. Nem vagyunk egyformák.

2021. szept. 23. 09:32
 19/21 Z ***** válasza:

Jó, ez a válasz kicsit dobott a dolgon.

Rendben, lehet, hogy neked fontos a külső, de az az igazság, hogy nem minden "gyönyörű" lánynak tetszenek a "gyönyörű" férfiak. Amelyik lány meg gyönyörűnek mutatja magát, az gyakran azért teszi, hogy "jobb" fiúkat kapjon.

Szerintem azokra az adottságaidra öszpontosíts, amikben jó vagy. Amikben meg nem annyira azokat próbáld javítani. Amin meg nem tudsz változtatni azon meg ne rágódj.

Még egy dolog. A szépséget sokan összekeverik a tiszta és rendezettséggel. Úgy értem, ha valaki nagyon jóképű, de ápolatlan, akkor is csúnya tud lenni. Viszont egy alapjáraton nem olyan sármos férfi is tud jól kinézni rendezett külsővel. Nem hiszem, hogy a te esetedben ez volna a tényező, de erre is érdemes figyelni.

Néz sokszor a tükörbe. Egyszer megszokod magad aztán sokkal magabiztosabb leszel.

Meg egyébbként nem tudom, hogy próbálkoztál-e már ismerkedni, de az egy más kérdés. Az is sokat számít, hogy hol keresel, mert vannak körök, ahol nagyon számít a külső meg a pénz meg ilyenek.

Szóval sok sikert

2021. szept. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Egyébként nem csúnya, alacsony. 185 cm alatt nincs nő, ne is álmodj róla.
2021. szept. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!