Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bízhatnék meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék meg a férfiakban? Ennyi energia csak a szexért?

Figyelt kérdés

Szóval 2 randi volt eddig, nagyon jól sikerültek, hasonló értékrend, humor, intelligens, kedves, persze mindkettő(!) végén vad csókkal, taperolással köszöntünk el.


Emellett viszont (csak szexet akar azt gondolnám) regényeket írunk egymásnak minden nap, sokat kérdez rólam és a családomról is, nagyon érdeklődő, tényleg azt érzem, hogy figyel rám. Ha csak a szex lenne a cél nem tenne bele ennyi energiát, nem?


Mint a 2 randit szépen megtervezte, először bár, aztán étterem, olyan helyeket választva direkt, amikről én beszéltem és tetszettek nekem.


A 2. randira hozott nekem egy különleges csokit, mert beszéltünk róla, akarta, hogy kóstoljam meg és egy kis mentes vizet is a csomagtartóban, mert az első randi végén el kellett mennünk boltba, mert szomjas voltam és kellett a víz estére is. Szóval ennyire figyelmes.


Csak okos? Persze fontos a szex, én is akarom, de félek, csak annyira kellek neki.

26/N, 31/F


2021. szept. 13. 09:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Dehogy kell megkérdezni, mit akar! Hogy hanyatt homlok meneküljön,

mert azt hiszi te már lánykérést tervezel fejben?

Hagyni kell hagy menjenek a dolgok a medrükben, és ki fog alakulni..

Amúgy ez a csoki téma jó ómen,mert én is egy hanutát kaptam

az első randinkon, aztán több mint 25 éve vagyunk együtt.. :-)))

2021. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%

Igaza van a 11#-nek.

A második randi után eleve honnan tudná mit akar? Te talán tudod? Nem hiszem, hiszen még nem is ismered. Ahhoz hosszú hónapok kellenek, hogy a másikat megismerd.

És ha csak szex lesz, az miért baj? Az neked is kellemes dolog, nem?

Élvezd az együtt töltött időt, ne görcsölj, mert azzal fogod elrontani. Ha passzoltok, akkor maradni fog.Ha nem, akkor meg neked is jobb, ha nem marad.

2021. szept. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen az én formám! Mire leírnám,a 12-es már megtette.Nem tudok mit hozzátenni. Egyetérteni,igen.Köszönöm.
2021. szept. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Pár találka után nem derül ki, hogy jó lehet a kapcsolat. Ha kívánod vele a szexet, mindkettőtök komoly kapcsolatot akar, vágj bele. Legrosszabb esetben egy kellemes emlék lesz.
2021. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
50%
Hát azért azt lehet tudni, hogy valaki hol tart az életében, szeretne-e jelenleg kapcsolatot vagy csak alkalmi légyottokat... azt nem kell feltétlen tudni, hogy a másiktól mit akarsz, de azt csak tudja az ember, hogy alapvetően milyen típusú kapcsolatot keres.
2021. okt. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!