Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megér egy próbát, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér egy próbát, vagy csak elpazarolt energia?

Figyelt kérdés
Bejön egy srác a 11.ből, de ha összefutunk folyosón, hiába próbálnék vele vmi szemkontaktust létesíteni és mosolyogni rá, nem fordul elő túl gyakran hogy találkozik a pillantásunk, legfeljebb néha. Olyankor mintha vmi mosolyt látnék a száján, de nem biztos:P Olyan kis "nemmutatommeg". Ha ezt érti valaki:D Lényeg: ettől függetlenül megkérdezzem tőle, hogy nem-e akarna eljönni velem valahova, vagy ha érdekelném már úgy is kimutatta volna? ... Oké így visszaolvasva elég szánalmasnak tűnik a kérdés:D Azért ki-ki mit gondol, érdekelne. Amúgy szépnek tartom magam az egészségesnek tartott önbizalmammal:P -> megelőzendő az olyan parasztok keresztkérdéseit, akik megkérdeznék, hogy nem-e velem van baj. (9.es vagyok, ha ez számít) Köszi:)
2008. dec. 9. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Egy próbát mindig megér. Pasiktól ne várj jelzéseket, meg mittudomén, menj oda, beszélj vele. Aztán vagy párt szereztél, vagy tapasztalatot.
2008. dec. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Oké, azért az elég abnormális hogy egy pasi ne küldjön jelet:P Milyen dolog ez már kérem szépen...:):D
2008. dec. 9. 21:03
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs abban semmi szokatlan ha egy pasi visszahúzódó. nem mondom, hogy engem nem zavar, de vannak ilyenek. szerintem először csak beszélgess vele a suliban, lehet, hogy teljesen más mint ahogy elképzelted. ha már párszor dumáltatok (és nem érzed túl gyorsnak), csak akkor hívd el valahová.
2008. dec. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Inkább érzem magam képesnek arra, hogy elhívjam valahova és gyorsan elspurizzak... Az gyorsan lezajlik. Viszont ha suliban próbálnék vele beszélni, az érdekesen venné ki magát. Úgy értem, hogy megállítom a folyosón hogy szia, szerinted mikor készül el végre az aulánk, vagy bármivel, ahogy szokta mindenki tanácsolni, az elég vicces vagy nem is tom:P Hát virít rólam hogy nem volt sok fiúval dolgom:D
2008. dec. 9. 21:32
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A pasiktól ne várj semmit, se egy 11.-estöl se egy 24 évestöl.Esküszöm egy 14 éves srác sokkal bátrabb. Mellesleg 10.-es vagyok.Menj szépen oda és kezdeményezz.Ö nem fog.Tapasztalat.És tudod mit?Ha elérkezettnek látod az idöt a csókhoz kpd le, mert aztán te nyugdíjig is várhatnál.Így meg csak felbátorítod;)Nekem sokszor bejött már:D
2008. dec. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tessék, hol a nagy férfiasság?:D Még ezért is a nőnek kell dolgoznia?:D... Köszi, ari vagy, kezdek bátorodni:)
2008. dec. 9. 21:41
 7/14 anonim ***** válasza:
vagy egyszeruen szaladj neki a folyosón, mintha véletlenul tortént volna.abból ne csinálj ugyet, hogy neked kell kezdeményezni, ha tetszik az a fiú csak bátran !ma már a lányok járnak udvarolni a fiús házakhoz is
2008. dec. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Srapnel ***** válasza:
Van egy olyan alaptörvénye az életnek, hogy ha nem csinálsz semmit, akkor nem nagyon jutsz előre.
2008. dec. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Legrosszabb esetben is tapasztaltabb leszel. :)
2008. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legroszabb eshetőség--) nem megy el veled.De legalább megprobáltad:)hajrá és sok szerencsét!majd azért ird meg mi lett
2008. dec. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!