Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nő = idő, energia és idegsejtp...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nő = idő, energia és idegsejtpazarlás?

Figyelt kérdés
Tényleg csak én gondolom a fenti kérdésről, hogy igaz? Megismerkedem valakivel, magamat adom, udvarias vagyok, udvarolok, nyíltan kifejezem a gondolataim, érzéseim, visszajelzések szerint tetszik is a kiszemeltnek - pár hétig... Eleinte tetszik, rengeteg sms, pozitív visszajelzések és én pont ezt szeretem egy kapcsolatban: boldoggá tenni. Aztán egyik napról a másikra hirtelen eltűnés, sem telefon, sem sms. Tényleg csak én érzem úgy, hogy az életben értelmesebb célok felé kell fordulni (munka, önmegvalósítás), mint az udvarlás és a komoly párkapcsolat?
2011. márc. 15. 13:59
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

Nem. A boldogságot, - még azt a keveset is ami adatik - csak egy pár mellett lehet megtalálni, még akkor is ha vannak hátulütői.


Ha a lányok elfordulnak Tőled egy idő után, az annyit jelent, hogy nem voltál elég rámenős, nem léptél időben, v. versenytársad akadt.


26/F

2011. márc. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
kvára tetszik ez a mondat:D és van is benne vmi...
2011. márc. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha a lányok elfordulnak Tőled egy idő után, az annyit jelent, hogy nem voltál elég rámenős, nem léptél időben, v. versenytársad akadt. -Ez nagy igazság!!


Viszont fogd fel úgy, hogy ha versenytárs akadt és a csajnak volt pofája téged süllyeszteni akkor milyen barátnő lett volna..jártok X ideig aztán lelép egy általa "erősebbnek hitt" egyeddel meg parázzál mikor csal meg..pff nem kár érte.

Nem voltál rámenős..nem léptél időben..basz.ameg ha a csajnak fontos lettél volna, utánad ábrándozott volna és te lettél volna számára az F.É.R.F.I akkor lépett volna a csaj..ismét nem kár érte, mégis mi a francért kellene kinyalni a seggét..mégis aljább való vagy te vagy mi?

A csajnak is tenni kell a kapcsolatért és ha valóban fontos lettél volna még 2 év múlva is veled álmodik és nem tudja le annyival hogy akkor ok.


Keress egy normális csajt és még valami..olyan lánynak udvarolj akinek bejössz, aki adja a jeleket több ideig akkor is amikor teszel a fejére és még sem megy el a kedve mert legközelebb mégis mosolyog, kedves, szemez, köszön...ha csak fejest ugrasz a csajozásba akkor az "erősebb kutya baszik effektus érvényesül" Hát ez van.


Ha kell a csaj akkor küzdj! és légy rámenős a vetélytársadnak pedig jelezd, hogy más territóriumára téved és jobb ha vigyázz magára!


Tőled függ!

2011. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp fordulj más célok felé és ne görcsölj rá arra, hogy komoly kapcsolatot akarsz. Ettől függetlenül legyél nyitott és be fog lépni a komoly kapcsolat is az életedbe. Ha nem előbb, utóbb.
2011. márc. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kihagytad az ivarsejtek pazarlását. :)


Komolyra fordítva: pont olyan hülyeség, ha így általánosítasz, mint ha egy nő közli, hogy minden pasi perverz disznó, aki csak kihasználja.

Próbáljuk már meg az EMBERT látni egymásban...

2011. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!