Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megér egy próbát, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megér egy próbát, vagy csak elpazarolt energia?

Figyelt kérdés
Bejön egy srác a 11.ből, de ha összefutunk folyosón, hiába próbálnék vele vmi szemkontaktust létesíteni és mosolyogni rá, nem fordul elő túl gyakran hogy találkozik a pillantásunk, legfeljebb néha. Olyankor mintha vmi mosolyt látnék a száján, de nem biztos:P Olyan kis "nemmutatommeg". Ha ezt érti valaki:D Lényeg: ettől függetlenül megkérdezzem tőle, hogy nem-e akarna eljönni velem valahova, vagy ha érdekelném már úgy is kimutatta volna? ... Oké így visszaolvasva elég szánalmasnak tűnik a kérdés:D Azért ki-ki mit gondol, érdekelne. Amúgy szépnek tartom magam az egészségesnek tartott önbizalmammal:P -> megelőzendő az olyan parasztok keresztkérdéseit, akik megkérdeznék, hogy nem-e velem van baj. (9.es vagyok, ha ez számít) Köszi:)
2008. dec. 9. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Mindenképp lépj, a tehetetlenségnél nincs rosszabb. Magamból indulok ki, volt egy évfolyamtársam gimiben, akibe belezúgtam, és minden egyes nap megfogadtam, hogy "holnap mostmár tényleg odamegyek". Barátnőm már csak röhögött, pedig én mindig komolyan mondtam, mert szenvedtem, de mégse mertem odamenni. Én sem tudtam eldönteni, hogy tetszem-e neki. Az e-mailezést nem ajánlanám, inkább elegyedj szóba vele. Tudom könnyű mondani, nekem is csak adták a tanácsokat, meg hogy nem vagyok felnőve a feladathoz. Most benned teljesen akkori magamat látom. :D Szóval szedd össze a bátorságod! Írhatsz privit is, ha akarsz, remélem beszélsz a sráccal. :)
2008. dec. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Tudod.. férfiasság.. mára már megszűnt kb :S xD

sztem vedd fel msnre :)

abból úgyis leesik neki :D

ez a nekimegyekdolog meg.. olyan tré :D

többet ér egy-két mosoly,elkapott pillantás ;)

ha meg nem mer lépni.. akk 1 gyáva nyúl :S sajnos,manapság a legtöbb srác ilyen :/

sok sikert!;) majd írd meg mi történt:):D

2008. dec. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, feltétlenül megírom mi lesz, mert lesz... remélem nem pofára esés:P Már csak találni kell egy olyan alkalmat, amikor egyedül van, az se lesz könnyű:) Szóval mégegyszer köszönöm a bíztatásokat!:)
2008. dec. 10. 19:19
 14/14 anonim ***** válasza:

menny oda hozzá és kérdezd meg, hogy nem e tudja, hogy mennyi az idő, mert mondjuk neked nincs órád... :) esetleg erre építhetnél. mondjuk ha késős típus vagy, akkor mondd el neki vagy valami ilyesmi. az elején csak pár szót beszélj vele. utána már köszönni is fog neked valószínűleg aztán majd dumálhattok többet. (remélem nem tartod hülyeségnek, amit írtam...:$ )

további szép napot !

2008. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!