Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan bízhatnék meg a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízhatnék meg a férfiakban? Ennyi energia csak a szexért?

Figyelt kérdés

Szóval 2 randi volt eddig, nagyon jól sikerültek, hasonló értékrend, humor, intelligens, kedves, persze mindkettő(!) végén vad csókkal, taperolással köszöntünk el.


Emellett viszont (csak szexet akar azt gondolnám) regényeket írunk egymásnak minden nap, sokat kérdez rólam és a családomról is, nagyon érdeklődő, tényleg azt érzem, hogy figyel rám. Ha csak a szex lenne a cél nem tenne bele ennyi energiát, nem?


Mint a 2 randit szépen megtervezte, először bár, aztán étterem, olyan helyeket választva direkt, amikről én beszéltem és tetszettek nekem.


A 2. randira hozott nekem egy különleges csokit, mert beszéltünk róla, akarta, hogy kóstoljam meg és egy kis mentes vizet is a csomagtartóban, mert az első randi végén el kellett mennünk boltba, mert szomjas voltam és kellett a víz estére is. Szóval ennyire figyelmes.


Csak okos? Persze fontos a szex, én is akarom, de félek, csak annyira kellek neki.

26/N, 31/F


2021. szept. 13. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Simán belefektet ennyi energiát a szex miatt is. Ezt előre nem tudhatod.Az sem jelent semmit, ha azt mondja komolyat keres, még utána is benyögheti hogy ennyi volt, vagy hogy csak arra.
2021. szept. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%

ÉVEKIG képes vagyok vadászni egy nőre.


Persze...közben vannak mások is.

2021. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
98%
Ezt nem ebbol lehet megallapitani, hanem abbol, hogy komoly mely beszelgetesbe kezdtek, es figyeled, hogy mennyire oszinte. Ne arra menj, hogy mennyire tud elkapraztatni, az felrevisz.
2021. szept. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát ezt nem tudhatod. Viszont ha nem csak szexet akar és elhajtod, lehet egy tök jó kapcsolatot szalasztasz el.

Várj még néhány randit, ha ennyire emészt a dolog.

5-6 randi után mai világban huszonévesen nincs abban semmi, ha megtörténik, főleg hogy ennyire bejöttök egymásnak.

Ha utána felszívódik, az szar ügy, de te legalább megtetted, amit lehetett. Az az ő bizonyítványa lesz, nem a tied. Van az úgy, hogy pár békát meg kell csókolni, mire valamelyik herceggé változik.

2021. szept. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
98%
Detto ugyan ebben voltam én is. Minden téren tökéletes volt a pasi, órákig beszélgettünk mindenről, odafigyelt mit mondok, tökéletes randit hozott össze, minden kis részletre figyelt. A második harmadik randin is.( és a mai napig is)Nagyon gyanakodtam féltem vele találkozni mert egyre jobban megszerettem, és éreztem hogy ha nem jön össze én most nagyot fogok bukni, a szerelem minden gondolatát hesegettem. Azon agyaltam hogy mondjam le a talit mert nem akartam jobban megszeretni. De aztán elhesegettem ezeket a gondolatokat és úgy álltam neki hogy lesz ami lesz. Azóta is minden happy, szóval nem szabad az ilyen lehetőséget elpasszolni.
2021. szept. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
98%

kerdezz ra, hogy milyen tervei vannak, mit var ettol az ismerkedestol. lehet, hogy komolyan gondolja. mibol hiszed azt, h csak szexet akar?


de egyebkent ha csak szexet akar, akkor is siman viselkedehet igy egy intelligensebb, ertelmesebb ferfi. a normalisabb fajtanal azert a szexkapscsolat sem ugy nez ki, hogy minimalis energiat tesz bele, rakerdez, hogy mikor, hol? es 10 perc beszelgetes utan beteszi.

a szexkapcsolatban is lehet igenyes, kulturalt ember modjara normalisan randizni, beszelgetni a masikkal. ennek alapnak kene, hogy legyen igazabol.

2021. szept. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os nagyon korrektül leírta, én is így gondolom, meg kell kérdezni, hogy most akkor merre fele mozdulna, úgy is lehet látni ha hezitál meg nem akarja megmondani az igazat.
2021. szept. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

ŐSZINTÉN!


Ha nyíltan megmondta volna már az első alkalommal, hogy csak dugna, akkor...? Mit mondtál volna erre?

2021. szept. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
97%
Akik az őszinte megbeszélést javasoljátok: Nem gondoljátok, hogy simán megmondja, hogy csak dugni akar.
2021. szept. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt majd az idő eldönti, figyelj éberen és adj esélyt a dolgoknak!
2021. szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!