Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A férfiak szoktak taktikázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szoktak taktikázni akkor, ha tényleg érdeklődnek az ember iránt?

Figyelt kérdés
Taktika alatt azt értem, hogy nem visszaírni direkt, pedig ráérnétek, csak x idő múlva, akkor is, ha tetszik nektek e lány. Valamint elhívni valahova, a lány akkor nem ér rá, azután pedig ha a lány hív el titeket akkor csak ködös választ adni hogy ja most nem jó. Eddig nem volt dolgom ilyen taktikus férfival, de most van egy akitől a falra mászom. Én őszinte ember vagyok, egyébként 22L, és ha tetszik valaki akkor egyenesen megmondom neki, és nem taktikázgatok azzal, hogy mikor írok vissza, és milyen tartalmat osztok meg. Összefoglalva, az érdekelne, hogy akkor szoktak-e taktikázni a férfiak, ha tetszik nekik egy lány, vagy csak az agyát akarják húzni komolyabb szándék nélkül.

2021. szept. 11. 14:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez emberfüggő. Találkoztam már ilyen férfival és olyannal is, aki egyenesen megmondta, mi a helyzet. Én az ilyen emberektől alapból hülyét kapok, szerintem ne vesztegesd az időd.
2021. szept. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy több vasat tart egyszerre a tűzben és még nem tudott dönteni.
2021. szept. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik taktikázik, attól soha semmi jót ne várj, akkor se, ha komolyan gondolná veled. Ha már ismerkedéskor is ezt csinálja, amikor még a legjobb arcát mutatja, szerinted milyen lesz vele párkapcsolatban?
2021. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiuk szoktak taktikazni. Ha mar most a falra maszol tole, akkor miert gondolod, hogy ez egy remek kapcsolat lehetne? Jo a haja, vagy mi?
2021. szept. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Szinte mindenki taktikázott már életében. Persze, tök jó, hogy betolod, te sosem tettél ilyet, de szinte biztos, hogy igen.


Egyébként, sokszor érthető a taktikázás. Férfi vagyok, átlagos. Nem esik senki sem hasra a külsőmtől. Nem tudok villogni pénzzel vagy menő kocsival. Ami marad, hogy nyújtok valami mást, ami miatt van bennem kihívás. Nos, a legtöbb férfi elégég nyomulós és egyből ugranak a csajra. Ha ezt nem hozom, már eleve ezzel több csajnak jövök be, mert kitűnök a tömegből. Ha ezzel nyert ügyem van, miért ne csináljam? Igen, nem válaszolok egyből, mert miért tenném?

2021. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én igazából most nem kerek kapcsolatot, két hónapja vagyok csak szingli és egyelőre jó nekem így. Ezt a csávót ismerem már négy éve, de csak úgy, hogy ismerősnek az ismerőse, és folyton bejöttünk egymásnak csak vagy neki volt valakije vagy nekem. Most mindketten szinglik vagyunk és gondoltam hátha lehet valami laza a dologból, nem életem szerelmét keresem :D
2021. szept. 11. 14:54
 7/7 A kérdező kommentje:
Ötös, ez az egyből válaszolás a halálom. Van, hogy az ember csak folytatna egy jó beszélgetést, vagy megkérdezek valamit és kíváncsi vagyok a válaszra. Nem rögtön a következő másodpercben várom a választ, de egy nap összvissz hat mondatot váltani nevetséges
2021. szept. 11. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!