Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem őt. De ő már nem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt. De ő már nem, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
szóval az van, hogy van egy lány. tavaly ismertem meg azóta nagyon jóban vagyunk.. tavaly még jártam is vele. ő 16 éves én meg 15-vagyok. csak ugye amikor jártunk még úgymond nemvoltunk eléggé "érettek" ,első barátja voltam neki.. velem smárolt elsőnek. . félénk volt még.Sokáig nem beszélgettem vele, de sokat gondoltam rá. idén júliusban viszont találkoztunk discoban, táncoltunk, megakartam csókolni és sajnos nemet mondott. azután msn-en tartottunk a kapcsolatot újból sokat beszélgettünk, szinte csak vele beszéltem állandóan, és ő is velem.Egyik alkalommal megint találkoztunk discoban, nyomultam rá , viszont akkor magasról le sem sz*rt.. Volt neki 17éves barátja az igaz, de szakított vele.. én úgy gondoltam, mivel nyomultam a csajra ,h miattam tette ( vagyis, miattam is ). Másfél héttel később megint beszéltünk discoban , táncoltunk , tapiztam . elvoltunk, de ő sosem karolt át, valamit mondta,hogy nem akarja bnőjét egyedülhagyni. , és ezért nem is igazán táncolt már velem a végefele. Barátaim szerint mindig engem nézett discoban. Jó, rá 1-nappal ráírtam msnen, hogy talizni kéne.. mert beszélni szeretnék vele vmiről, ami nem msn-téma. . Rákérdezett, " akarsz tőlem valamit ?" , erre azt válaszoltam, hogy igen. . , s erre írta, hogy " én nem akarok tőled semmit ami barátágnál több.".. Ezután elköszöntem tőle,s mentem is aludni..,nagyon rosszulesett,ami szerintem érthető ebben a helyzetben.Csalódott vagyok, úgyéreztem,hogy megint kezdünk egymáshoz " ragaszkodni ". Tudjátok,én amióta tavaly szakítottam vele, azóta is nagyon-nagyon sokat gondolkodok rajta,hogy miért is tettem és nagyon sokat gondolok rá.Ma is nem-et mondott mikor kérdeztem mivolna ha ő meg én újra.. :$ Szeretem őt ! most mit kéne tennem ? elengednem ? leszállnom róla?
2010. aug. 30. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem ha ö nem szeret nincs mit tenned. próbálj mrg tulleni rajta. felöröl ha tovább probálod öt meghoditani, mert ha már többször visszautasított akkor az a hajo már eluszott. bocsi. L16
2010. aug. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esélytelen. vegyél egy üveg bort nem tudok jobbat tanácsolni
2010. aug. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olvastam el.
2010. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

itt te voltal a hibas,hogy szakitottal vele regebben,nagyon is ertheto,hogy nem akar veled ujra osszejonni,mert szerintem attol fel h az lesz ami a multkor...

de az is lehet,hogy o mar nem erez tobbet, mint baratsag

szerintem meg tegyel egy probat,ha NEM et mond akkor hagyd beken

2010. aug. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
háát, még mindig nagyon szeretem őt. Próbálom a következő 2-hétben nagyon önmagamat adni és egyszer megkérdezem,h igen-, vagy sem. . De nem bírom őt kiheverni sehogy sem :(
2010. aug. 31. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!