Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem. Annyira félek, néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem. Annyira félek, néha úgy érzem, ő nem igazán. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Több, mint 2 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Amikor csak tudunk, találkozunk (heti 4szer 3-4 óra naponta). Mondjuk egymásnak, hogy "szeretlek", és éreztetjük is, mozdulatokkal, szavakkal. Még a hónapfordulónkról is megemlékezett. Nagyon szépen beszél velem, és figyelmes. Segít, ha tud. Én is neki. Szóval örülök nagyon, és megbecsülöm, hisz 20 évesen találtam életemben először egy ilyen rendes fiút.

Annyiszor volt már, mikor folyosón vagy utcán ölelkeztünk, hogy mondták: de nagy a szerelem, meg hogy szerelmesek. Barátnőim is mondják, hogy látszik rajta, ahogy rám néz, meg minden...

Szóval egy szavam sem lehet, de neki se:) Nem féltékenykedünk, megvan a bizalom, nem korlátozzuk egymást semmiben.

A gondom csak az, hogy úgy érzem, vagyis attól félek, hogy nem szerelmes...komoly fiú, más mint többi, biztosan őszintén mondja azt, hogy "szeretlek", de attól félek, nem igazán...Nincsenek "kifakadásai", pl sms, hogy annyira de annyira szeretlek, nem bírom nélküled.

A másik meg, hogy tudom, hogy nincs önbizalma, de ha szerelmes, olyan kiegyensúlyozottnak kéne lennie..az önbizalmának is növekedni kellett volna...Miért nem?:(

Igaz, hogy mikor velem van, többet beszél mint máskor, meg vidámabb, holott nem egy igazán mosolygós ember.

Tudom, hogy hülyeségnek tűnhet, amit írok, de szeretem, és szeretném, ha sütne róla a boldogság...Mert itt van a barátnője, aki őszinte vele, hűséges hozzá, és az ő elmondása szerint "neki tökéletes".

Szerintetek? Attól, hogy nem lett magabiztosabb, még lehet IGAZÁN szerelmes? Vagy mindenkin máshogy jön ki?


2010. dec. 9. 12:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ez mindenkin máshogy jön ki. szerintem ne legyél egyáltalán elkeseredve, sőt örülj ennek a helyzetnek. nekem a barátom mondta, hogy szeretlek, sőt, ő mondta először.. a végén pedig kiderült, hogy nem érez irántam semmit...

de biztos vagyok benne, hogy nálatok nem ez a helyzet. kérlek, értékeld, hogy valaki ennyire szeret téged és ne félj! nagyon irigyellek téged... további boldog napokat neked :)

L18

2010. dec. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most én nem értem hogy neked mi bajod van? Lehet velem van a baj de akkor sem értem!:S

Te most unatkozol és minden dologba belekötsz a kapcsolatodban vagy mi? Te írtad hogy mondja hogy szeret meg ölelget meg ilyenek!Azért mert nem írja neked egy nap 1000 smsben hogy szeret még nem jelenti azt hogy nem szeret!

2010. dec. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy túlpörgöd. Az, hogy tudod, az már egy lépés afelé, hogy abbahagyd. Azért érdemes abbahagyni a parázást, mert egyrészt magadat idegesíted vele, másrész egy kapcsolatnak sem tesz jót, ha valaki állandóan parul valamin. Kerekedj ezen felül, hisz tudod, hogy minden tök rendben van. Hessegesd el a gondolatot ha eszedbe jut, és foglalkozz mással. Ha neadjisten nem szeretne, az idegeskedés azon nem változtat, sőt.. De szerencsére erre nem sok esélyt látok a leírtak alapján.
2010. dec. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Tudom, hogy sokat agyalok, feleslegesen. Próbálok változtatni rajta, csak az eszemre hallgatni, csak sajnos nem olyan könnyű.

Tudom, hogy nem találhatja ki a gondolatomat, hogy adott pillanatban azt akarom, hogy erőteljesebben húzzon magához, vagy ilyesmi...

Sokat csalódtam sajnos..

2010. dec. 9. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!