Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevalljam neki hogy még szeretem? Lányok mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kb. 3 hónapja szakítottunk elég csúnyán átvágott de az az igazság még mindig szeretem. Egy társaságba járunk sajnos és a múltkor én hülye elkezdtem neki mondani hogy tök hiányozni fog nyáron mikor nem talizunk persze csak haveri szinten. Úgy látszik nem vette be mert elmondta hogy nagyon látszik rajtam hogy még odavagyok érte. Attól félek hogyha elmondom akkor úgy fog kezelni mint egy "leprást" kerülni fog és visszafog élni a helyzettel és tán még nagyobb céltábla leszek neki egyszóval inkább szánalmat érez. Tapasztalat? 23 f
2010. jún. 7. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Bocsi,ha bunkó leszek,de szerintem a lány már nem szeret,itt a nyár,járj sokat bulizni,strandokra.Rengeteg lány van,aki szingli..őt pedig próbáld elfelejteni:)
2010. jún. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
csatlakozom az előttem szólóhoz.
2010. jún. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Nánási Tímea válasza:
és énis ne ragadj le nála fiatalj vagy élj :)
2010. jún. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!