Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem, vissza akarom kapni, nem tudom mit csináljak. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Röviden annyi a történet, hogy több hónap szenvedés után összejöttem egy sráccal, bő 1 hónapig voltunk együtt. A kezdeti iszonyat nagy szerelem és lelkesedés alábbhagyott egy idő után, én meg voltam olyan hülye, hogy fogtam magam, és szakítottam. Ő nem akarta, de nem mondta ki konkrétan azt sem, hogy ne szakítsunk, hagyott menni. Utána abban maradtunk, hogy találkozgatunk, aztán meglátjuk hogy alakulnak a dolgaink. Egyszer jól összevesztünk azon, hogy miért nem mondja meg mit akar tulajdonképpen.. Azóta én hagytam,most ő jön valamennyire utánam (lejött a szórakozóhelyre ahol voltam, egyedül, elmentünk korizni, kommentelget facebookon), de nem lehet levenni, hogy milyen szándékkal. Igazából megőrülök érte, és.. vissza akarom csinálni az egészet, de nem tudom mit csináljak, segítsetek kérlek!
2011. jan. 23. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindenképpen végig kell gondolnod. Ha az úgy segít, kérdezd meg magadtól megéri-e ez neked? Biztos így gondolom?

Nem csak a saját érdekeim vezérelnek? Nem csak szeretet hiányos vagyok?

Tudom milyen nehéz ez. (Én 2 hete szakítottam a barátommal, egy 3 hónapos kapcsolat után.)


Egy biztos semmi nem lesz olyan mint régen. Ezt felejtsd is el. Ha segít beszélj vele, de ne nagyon lássa rajtad az érzelmeidet. Ha meg semmi remény, nehéz, tovább kell lépni, előtted az élet.


Tudom hogy mindenki arra vágyik hogy szeressék. Én is boldogabb vagyok kapcsolatba, mint egyedül. De van amit nem lehet - és nem is kell- vissza csinálni. Mindennek megvan az értelme.


17/L

2011. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Áh de így vagyok, azzal a különbséggel, hogy szakítottam, ő hagyott menni....azóta semmi..

Olyan üres most minden...egyedül érzem magam, és a legrosszabb, hogy nem tudom, jól tettem-e...

Szerintem kellene egy nagy beszélgetés, ahol megkérdezed, hogy pontosan mit akar. Majd leszűröd ez mennyire komoly..aztán meglátod, érdemes-e...


Sok sikert...tudom mit érzel..kitartást..

2011. jan. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!