Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most miért kavar mással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért kavar mással?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki az osztálytársam és 5 hónapig jártunk iskola időben de szakitania kellet, mert anyukája meghalt és a szülei mivel elváltak apukájához kellet költöznie aki nem itt lakik a városban.(ez nyáriszünet elején volt)

Megígérte mikor szakított hogy mikor kezdődik az iskola ha én igy ugygondolom összejöhetünk megint. Mondtam, hogy jólvan felőlem rendben van de hallotam a multkor, hogy kavar egy másik lánnyal. De most akkor mért teszi ezt?-.-

én L/16 őmeg F/16


2010. aug. 30. 15:01
1 2
 1/13 Péterfi Bence válasza:
gondolkodj egy kicsit..
2010. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Péterfi Bence válasza:
Mért kell "szakítani" ha tudjátok hogy nyár után újra járni fogtok? Áhh.. tizenévesek.. :)
2010. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
az ikszdé gáz
2010. aug. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:

Ha egyszer már szakítottatok, akkor azzal kavar akivel akar :) De ezt én sem értem hogy ha találkoztok még, akkor miért kellet szakítani...

Ja és vagy én olvastam valamit félre, vagy nem tudom, de senki nem írt olyat, hogy terhes vagy... XD

2010. aug. 30. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nemvoltam vele "intim" viszonyban SEHOGY SEM.
2010. aug. 30. 15:10
 6/13 anonim válasza:
Jólvan na..mindeki megértette ezt
2010. aug. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
az első kommentelő a gondolkozz egy kicsit elé irta de nemtom hova lett :D
2010. aug. 30. 15:10
 8/13 anonim válasza:
Ja okés..egyébként ha mással kavar, hagyd ott és keress mást magadnak :)
2010. aug. 30. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
azlessz :D
2010. aug. 30. 15:13
 10/13 anonim válasza:
Szerintem ez jó döntés..ha egyszer ilyen, meg sem érdemell téged :D
2010. aug. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!