Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mást is zavar, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar, amikor a randipartner randi közben megkívan valamit egy drága helyen?

Figyelt kérdés

Dilemmázól, hogy vegyél-e te is magadnak, vagy meghívd- e rá? Utálom, ha a Margitszigeten sétálva megszomjaznak és vetetnének méregdrágán üdítőt, olyat amit amúgy magamnak se engedek meg.


33F



2021. aug. 21. 10:04
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:

#20


Hordhatna magánál kis üvegbe, kulacsban. Van ivókút, vagy legrosszabb esetben bemnéznénk 1 kis boltba, ahol 500 helyett 250 forint.

2021. aug. 21. 13:55
 22/32 anonim ***** válasza:
89%
Igen, szerintem randi előtt figyelmeztesd, hogy egy napi hideg élelemmel készüljőn.😄
2021. aug. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Batyus randiként hirdesd a lehetőséget.
2021. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 yzf ***** válasza:
100%
Szerintem vigyél magaddal egy 1.5l pet palack csapvizet,néhány műanyag poharat (szigorúan tescos nájlonszatyorban) és ha a hölgy szomjazik kínáld azzal......csak hogy lássa milyen úriemberrel van dolga
2021. aug. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

#24


Azt hiszed, viccelsz, de volt már olyan nő, akit zavart, ha valaki nájlonszatyorral mászkál.

2021. aug. 21. 15:17
 26/32 A kérdező kommentje:
Én a múgy feltöltöm otthon magam vízzel, mint egy teve reggel. Egész nap megvagyok víz nélkül is.
2021. aug. 21. 15:18
 27/32 anonim ***** válasza:
75%
Na jó, egyre gyanúsabb, hogy ez kamu. A nejlonzacskós Casanova! :)
2021. aug. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:

#27


Nem én mászkáltam vele.

A nő jegyezte meg, hogy ő neki nem tetszik amikor emberek úgy mászkálnak, mert az proli dolog.

Nálam akkor nem volt éppen semmi sem.

2021. aug. 21. 15:28
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
Szekunder szégyent érzek egyes férfi társaim miatt. Pár száz forintról van szó, és ennyit sajnálnak, kész vicc :). Meg keressenek a nők másik palimadarat, mert azzal a pár száz forinttal aztán tényleg behúzzák az embert! :) Vigyázzatok nagyon! Az a baj, hogy sokan elvárják, hogy azért az üditőért, sütiért, meg mit tudom én miért máris a nyakukba fog borulni a nő, hát nem.
2021. aug. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
100%

"Én a múgy feltöltöm otthon magam vízzel, mint egy teve reggel."


És amikor menni kell hu, akkor mit csinálsz? 1) bemész egy vendéglátóegységbe, ahol eleve fogyasztani kell/illik, hogy használd a mosdót, 2) a Margitsziget festői világába brunyálsz, mint egy csöves?

2021. aug. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!