Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mást is zavar, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar, amikor a randipartner randi közben megkívan valamit egy drága helyen?

Figyelt kérdés

Dilemmázól, hogy vegyél-e te is magadnak, vagy meghívd- e rá? Utálom, ha a Margitszigeten sétálva megszomjaznak és vetetnének méregdrágán üdítőt, olyat amit amúgy magamnak se engedek meg.


33F



2021. aug. 21. 10:04
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

10

Egyetértek, volt aki a 30 dekás fornetti árának felét elkérte többedik randin :D pedig én utaztam. Akkor még fiatal voltam és bohó (egy naiv ökör) és nem hagytam abba azonnal vele.

2021. aug. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
0%
Max. olyat vennék, amit megosztunk ketten és persze adott összegig. Nem fogom senkinek az ebédjét fizetni, csak mert unatkozik és beakar palizni valakit.
2021. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
0%
#10 meghívhatlak egy italra? :)
2021. aug. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
0%

#10 Nem hiába vagy kétszer elválva :) Nagyon öntudatos, kemény nő vagy, aki az egyenlőségért küzd a mindennapokban is, vegyél szépen magadnak üdítőt.


Nagy palimadárra pedig ne számíts már ilyen háttérrel.

2021. aug. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
88%
#14 nem kellett sokáig várni, hogy felbukkanjon egy nőgyűlölő incel.
2021. aug. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem itt szemléletmódbeli különbség van. Neked nagyzolásnak vagy urizálásnak tűnik, a partnerednek pedig természetes, és könnyen lehet, hogy magának is éppúgy megvenné, nem az a célja, hogy veled vetesse meg, hanem hogy ha szomjas, igyon. (Egy randin pedig lehetőleg nem a sminkjét tönkretéve egy ivókútból, hanem civilizáltan, pohárból.)


Itt az igazi nagy kérdés, hogy az is zavar-e, ha a partnered a saját pénzét használva társaságodban is úgy cselekszik, mint normál esetben tenné. Ha igen, nincsenek jó perspektívái a kapcsolatotoknak.

2021. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nagyon kiábrándító egy ilyen fukar szarrágó, aki sajnál a melegben való séta közben egy ice teát tőlem. (Kb max 500 ft lehet az a horror ár)

Ez nem csupán azért gáz, mert eleve ilyen vagy, hanem mert első randin íratlan szabály lenne, hogy álld a dolgot.

2021. aug. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%
Legalább dolgoz rajta egy kicsit, nézz olyan útvonalakat, ahol nincsen semmi, ahol költhetnél, ha pénzt nem akarsz rá szánni, akkor egy kis befektetett munka, hogy később essen le a lánynak, hogy kivel is ismerkedik. Vagy egyszerűen ne a Margitszigetre vidd, hanem a Tesco parkolójában sétáljatok és az gazdaságos lesz.
2021. aug. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

#18


Nem rossz ötlet, kialakítok ilyen gazdaságos és free útvonalakat a városban. Majd úgy választok, mint a forgalmi vizsga során.

2021. aug. 21. 13:38
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
Az a szomjas, kitikkadt nő pedig érje be a személyiséged varázsával. :D
2021. aug. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!