Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mást is zavar, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is zavar, amikor a randipartner randi közben megkívan valamit egy drága helyen?

Figyelt kérdés

Dilemmázól, hogy vegyél-e te is magadnak, vagy meghívd- e rá? Utálom, ha a Margitszigeten sétálva megszomjaznak és vetetnének méregdrágán üdítőt, olyat amit amúgy magamnak se engedek meg.


33F



2021. aug. 21. 10:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%
Hát nálam nem a "méregdrága üdítőnél" kezdődik ez a nívó, napi 4000 ft-ért ebédelek, elég szomorú lennék, ha nem tudnék kifizetni egy rohadt üdítőt, pedig én még csak 25 vagyok ....
2021. aug. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

#1


Valami eszméletlen luxus helyen ebédelhetsz. Még a Bártfai vendéglőben is van 1700-ért napi menü. Pedig az nívós hely..

2021. aug. 21. 10:09
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél ennyire szarevő. Azt hittem legalább homárt kért az étteremben.
2021. aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Én pedig azt utálom amikor céltalanul sétálgatunk órákon keresztül, mert a randipartner annyira sóher, hogy magától is sajnál egy üdítőt. Megveszem én magamnak a sajátomat, soha nem volt gond, de nagyon gyerekes amikor direkt azért nem ülünk be sehova mert milyen drága... És itt nem Michelin csillagos étteremkről van szó, hanem csak egy kávéról vagy fagyiról.
2021. aug. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
36%
Nem ebédelek nívós helyen, csak rendelek és nem kifőzdéből mert annak nem olyan a minősége. Ehetnék olcsóbban is, de nem érdekel. Egyébként 4000 Ft-os étkezés közelében nincs a nívósnak. Ez is mutatja, hogy fogalmad sincs milyen "szintek" vannak, s ha te neked már ez is megüti a mércét, akkor de k**rvára az alján vagy.
2021. aug. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

#5


Tudom van olyan hely is, ahol 30 ezer per főnél kezdődik és ilyen kis

grammnyi szarokból kapsz 8 fogást. (Nagyon finomak, de annyit nem ér).


#4


Igen pont rólad van szó a kérdésben, de megnyugtat, hogy ezek szerint mind a két fél feszélyezve érzi magát a randi során.

Én pont a céltalan séta részt élvezem és mindig összeszorul a gyomrom, amikor egy vendéglátóhely közelébe tévedünk, vagy egy pereces bodega mellé, még a vattacukrosnál is megugrik a vérnyomásom.

2021. aug. 21. 10:27
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem megvette (ma már csak mosolygok a naivságomon, hogy mennyire akartam azt a helyet, nem is értem), de mi össze is házasodtunk és bőségesen visszakapta.
2021. aug. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
79%
5-ös senki nem kérdezte, hogy mennyiért ebédelsz. De te is a "szintek" alján vagy, legalábbis emberileg biztos.
2021. aug. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
91%

8#

Már ne haragudj, kit érdekel ki mit kérdezett, ez nem az-az oldal. Nem vagyok emberileg a szintek alján, azért mert szerintem gáz, ha valakinek az okoz problémát, hogy üdítőt vegyen Európában a 21. században? Afrikában még esetleg felmerülhet az a kérdés, de ha már eleve fel tud jönni erre az oldalra, akkor szerintem kussoljon.


Fura mód, mindig azok a legbüszkébbek, akiknek semmijük nincs. Nehogy már én legyek emberileg szar, mert azt mondom többre kellett vinned, míg te beérted a semmivel, aztán most jössz frusztráltan, hogy jajj a lányka ÜDÍTŐT kért, még nem is ékszerekről, meg autóról van szó. Nevetségesek vagytok.

2021. aug. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
93%

Engem a sz.rrágó férfiak zavarnak. 2 válással a hátam mögött elmondhatom, hogy már van tapasztalatom abban, hogy már az ilyen jelek után szóba se álljak többet az illetővel.


Eltartom a 2 gyerekemet is 1 fizetésből, de szóba se állok olyannal, aki az első randin sajnálna egy üdítőt is tőlem. És igen, meg tudom magamnak venni, mert meg szoktam saját magam is lenni néha 1-1 drágább étellel, itallal. Nem sajnálom önmagamtól sem. 39N

2021. aug. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!