Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen rejtélyes a srác?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit régóta kinéztem magamnak. Egy buszon utazunk, ha suli van. És megfigyeltem, hogy mindig egyedül ül, sosem ül mellette senki, nem szól senkihez, csak zenét hallgat egész úton. Aztán ha megérkezünk, csak bemegy a slijába és kész. Nem látom egész nap, csak néha hazafele. Akkor is általában egyedül ül, zenét hallgat és csak nézelődik, nem szól senkihez. Csak néha-néha ül a haverjaival. Meg állandóan frissan mosott a haja, frissen borotválkozott, illatos, márkás ruhákat hord, amennyire láttam drága órát, érdekes telefont. Aztán szinte egész nyáron nem láttam, csak most nyár vége fele. Mindkét alkalommal más autóval, amit ő vezetett. De ilyen jó nagy és drága autó volt mindkettő. És mindkét alkalommal ült mellette egy lány. Megpróbáltam megkeresni mindegyik közösségi oldalon, hogy ki is lehet, de nem találtam, pedig szinte az összes haverját átnéztem, akivel látni szoktam. Annyi biztos csak, hogy ugyanabban a városban lakik, amelyikben én is. Meg az is furcsa, hogy a városban sem láttam még soha sem gyalog, pedig elég gyakran szoktunk sétálni a barátnőimmel.

Engem az érdekelne, hogy szerintetek miért ilyen rejtélyes, hogy egyik közösségi oldalon sincs fent, a városban sose látni. Meg ha van két kocsija is, akkor miért busszal jár suliba? És szerintetek az a lány, aki mellette ült, az a barátnője lehetett? Segítsetek légyszi, mert nagyon érdekel, hogy ki lehet ez a srác, mert így külsőre nagyon bejön! Köszii!


2010. aug. 29. 16:13
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Közel volt:P

Am tetszik?

2010. aug. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
A srác? Igen. Máskülönben miért akarnám megtudni, hogy ki ő? :)
2010. aug. 29. 17:00
 23/28 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz, Ő nem fog :S
2010. aug. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Hú persze, és ha az a lány tényleg a barátnője volt, akkor majd én leszek a szemét
2010. aug. 29. 17:04
 25/28 anonim ***** válasza:

Nem, csak hulye maradsz, es atkozni fogod magad, h nem tetted meg, amit kellett volna. Legfeljebb megmondja, h nem akar toled semmit - csak nem tudod feldolgozni az elutasitast, es ettol is felsz. Itt az ideje felnoni!

A joisten nem fogja a sult galambot a szadba reptetni...

2010. aug. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőlem, h neme akarok beszélgetni veled!

-Szia! Nincs kedved beszélgetni?

-De, miért ne!

Az első két kérdésed lehet a neve, meg h hova jár!

Délután hazamész, akkor már le tudod szűkíteni, h kit keress vipen, iwiwen, stb...Ott jó eséllyel megláthatod, h vane valakije vagy nincs. Ha nem derül ki, következő alkalommal megint odamész hozzá. És megkérded, h délutánonként mit szokott csinálni. Akármit mond rá tudsz kérdezni h vane nője (otthon vagyok! haverokkal kocsmázok! stb...) és itt rákérdezel, h miért nem a barátnőddel vagy?

Ennyi, leírni egyszerűbb mint csinálni, de neked szerintem nem okozhat problémát

2010. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

te is csak a pénzre mész látom


"...márkás ruhákat hord, amennyire láttam drága órát, érdekes telefont..."

...

"...márkás ruhákat hord, amennyire láttam drága órát, érdekes telefont...."

2010. aug. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Az elején azt hittem hogy rólam van szó, de nincsenek haverjaim akivel egy buszon mennénk és órát sem hordok.

Én azért vagyok ilyen passzív mert gáznak tartom ha egy idegen ismerkedni próbál, mert nem mondja ki az igazat. A színtiszta igazat, hogy azért akar beszélni mert bejövök neki. Ha meg az igazsággal jönne akkor az lenne a gáz hogy túl közvetlen. Szóval semmi esély

2010. aug. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!