Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek miért ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért ilyen rejtélyes a srác?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akit régóta kinéztem magamnak. Egy buszon utazunk, ha suli van. És megfigyeltem, hogy mindig egyedül ül, sosem ül mellette senki, nem szól senkihez, csak zenét hallgat egész úton. Aztán ha megérkezünk, csak bemegy a slijába és kész. Nem látom egész nap, csak néha hazafele. Akkor is általában egyedül ül, zenét hallgat és csak nézelődik, nem szól senkihez. Csak néha-néha ül a haverjaival. Meg állandóan frissan mosott a haja, frissen borotválkozott, illatos, márkás ruhákat hord, amennyire láttam drága órát, érdekes telefont. Aztán szinte egész nyáron nem láttam, csak most nyár vége fele. Mindkét alkalommal más autóval, amit ő vezetett. De ilyen jó nagy és drága autó volt mindkettő. És mindkét alkalommal ült mellette egy lány. Megpróbáltam megkeresni mindegyik közösségi oldalon, hogy ki is lehet, de nem találtam, pedig szinte az összes haverját átnéztem, akivel látni szoktam. Annyi biztos csak, hogy ugyanabban a városban lakik, amelyikben én is. Meg az is furcsa, hogy a városban sem láttam még soha sem gyalog, pedig elég gyakran szoktunk sétálni a barátnőimmel.

Engem az érdekelne, hogy szerintetek miért ilyen rejtélyes, hogy egyik közösségi oldalon sincs fent, a városban sose látni. Meg ha van két kocsija is, akkor miért busszal jár suliba? És szerintetek az a lány, aki mellette ült, az a barátnője lehetett? Segítsetek légyszi, mert nagyon érdekel, hogy ki lehet ez a srác, mert így külsőre nagyon bejön! Köszii!


2010. aug. 29. 16:13
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
pénzes szajha vagy te is már elnézést.
2010. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:

Két autóval, márkás órával és parfümmel... :)

Egyébként én se vagyok fent semmilyen "közösségi" oldalon, mégis élek.

2010. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

A szöveg első fele alapján én is lehetnék, de nekem nincs kocsim.


És igen, valószínűleg a barátnője az.

2010. aug. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Ő 1 szellem és téged kísért :D:D:D:D


Amúgy vannak ilyen srácok van sok tulajdonság ami rám is igaz:P

2010. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
lehet h leszarja a közösségi oldalakat - mint ahogy énis.
2010. aug. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Vicces! Komoly válaszokra számítottam volna! :(
2010. aug. 29. 16:19
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
szokj le az alkonyatról meg Robert Pattinsonról.
2010. aug. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Szia! Egyszerűen nem érdeklik a közösségi oldalak és a buszjegy olcsóbb, mint a benzin. Ráadásul lehet,hogy a barátnője kocsijai voltak, mondjuk én sosem adnám ki a kocsim a kezemből, de attól függetlenül másképp is gondolkodhatott. Talán megszólíthatnád a buszon, ha máshol nem találkoztok és nem feltétlenül titokzatos attól valaki, ha nem üvöltve röhögcsél és flangál a városban. Egyébként az autó a szüleié is lehetett a lány pedig a testvére is lehetett. Az óra meg feltételezem az övé, az pedig hogy ápolt szerintem alap dolog :)
2010. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

van 1 fenomenális ötletem


legközelebb meglátod a buszon mellé ülsz és beszégletsz vele

2010. aug. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Az autó az apjáé és az anyjáé, kell nekik délelőtt, nem állhat a suli előtt egész nap. Délután viheti csajozni.


Közösségi oldalakon pedig ostoba emberek vannak.

Persze ez csak az én véleményem, ne sértődj meg miatta, de lehet hogy ő is így gondolja.

2010. aug. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!