Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem tudom mit tegyek? Szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Na szóval.

Van egy srác ma reggel mondta h szerelmes belém.

Korábban is mondta már, de akkor mondtam maradjunk barátok.

Kérdezte hogy van e esély arra hogy együtt leszünk-e mondtam neki nem tudom. Néha érzem hogy vab esély. De még én sem tudom mit akarok.

Mondta hogy megérti,és nem sietett.

Beszélgettem erről két ismerősömmel. Az egyik azt mondta hogy gondoljam át. A másik a legjobb bnőm. Ő meg azt mondta hogy nagyon csúnya a srác. Meg hogy fúúj. meg stb :S

Ez azért fáj egy kicsit hogy ahhoz képest hogy legjobb bnőm és ilyet mond.

Nem tudom hogy mit tegyek,mert még magamsem tudom :S

Help :(

17/L


2010. aug. 29. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi se tudjuk.
2010. aug. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi sajnos nem tudhatjuk, hogy mit érzel. Neked kő tunnyi! :D
2010. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
szard le, mit gondol más,ha rendes a srác!de tényleg:)sztem megpróbálhatjátok,max ha nem lesz jó,akk szakítasz vele.de egy esélyt azért adhatnál..:)
2010. aug. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
köszönöm. hát még én sem tudom mit érzek :S nem volt még soha barátom és nem tudom :SS
2010. aug. 29. 13:55
 5/9 anonim ***** válasza:
Tudod mit csinálj? Sajtos-tésztát! Az hamar kész!
2010. aug. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kössz...
2010. aug. 29. 14:14
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiatal vagy és ebben a korban még főleg elfogadható hogy nehezen tudsz dönteni. Igazából a lényeg abban lenne hogy mit érzel és mennyire tetszik neked a fiú, mert lehet hogy érdemes lenne megismerned, az egy dolog hogy a barátnődnek tetszik e, mert ha Ő ugyanezt kérdezné fordított esetben, akkor sem az számítana hogy akivel Ő össze akar jönni Neked tetszik e. A pasi rosszul közelítette meg a dolgokat (amiért nem hibáztatom, de tapasztalat hogy ez nem jön be a nőknek hogy egyből szerelmet vallanak nekik). Attól függetlenül hogy nehezebben ismerkedik mint mások nem biztos hogy bármiben is rosszabb lenne (lehet hogy egy másik pasi olyan módon ismerkedne veled, ami jobban tetszene, mégsem járnál jobban) Lényegében szerintem egy 17 éves lánynak az nagyon sok egyszerre ha egyből szerelmet vallanak neki. Az egészből azt veszem ki, hogy egy tapasztalatlan fiú szeretne veled összejönni, ami nem biztos hogy hátrányt jelent (ha nem nyomult volna ennyire lehet hogy hamarabb közelebb engednéd). Hallgass a szívedre és az eszedre is és Te döntsd el, ne a barátnőid.
2010. aug. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Hát ha a szívemre hallgatok akkor összekjönnék vele.

De tény és való hogy a srác nem egy szépség. de amint tudom sok barátnője volt már és nem tapasztalatlan. Csak mondta hogy már nem bírta magában tartani amit érez irántam.

:) De még1x kösziönöm

2010. aug. 29. 14:49
 9/9 anonim válasza:
Hallgass a barátnődre! Egészségesebb az, ha csak a haverod, aki csúnya.
2010. aug. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!