Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az alábbi videó a black...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alábbi videó a black pillre bizonyíték?

Figyelt kérdés
[link]
2021. aug. 5. 09:02
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
82%

8: Hetero férfi vagyok, szóval megpróbálom magamat beleélni, mintha nő lennék. Bár esztétikai értelemben lehet nekem is véleményem.


Egy pozitívuma van, hogy magas (ez kutatások* szerint is számít). Az a bajusz borzasztó, nem mondanám egyáltalán jóképűnek sem, ki sincs igazán dolgozva a teste. :)


Itt a hangsúly azon van amit a hetes is írt, az elviszi a hátán az egészet!


*Atis a tanulom magam csatornáján is beszélt erről, érdemes megnézni.

[link]

2021. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Visszatérve a külsőre, a srác milyen csajokhoz ment oda? Még véletlenül sem rondákhoz, hanem magához hasonlóan, átlagosan helyes lányokhoz.
2021. aug. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%
Megint visszakanyarodtunk oda, hogy a nők (és természetesen ugyanúgy a férfiak is fordítva) vonzó férfiakkal ismerkedni. Ezt hoztad össze a tanulmányaidból? Ez az óriási felfedezés? El kell hogy keserítselek, de ez egyértelmű volt eddig is mindenkinek.
2021. aug. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

13


Igen, de az nem volt egyértelmű, hogy a személyiség, humor, bármi tudja kompenzálni a külsőt.

Mert ilyen nincs. Ha a fejed tetejére állsz sem tudod felülírni ezt a szabályt, ha külső nincs semmi sincs. Max videojáték meg Marcsi.

2021. aug. 5. 11:10
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha kevésbé néz ki jól a pasi a videóban szereplőnél, akkor kevésbé jól kinéző lánynál kéne próbálkoznia. Egy kis kövérke, vagy szürke kisegér lány szerintem rákapott volna arra is.
2021. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Vagy nem random csajokhoz odamenni (bár ez egy nézettség kedvéért készült, megrendezett és/vagy összevágott videó valószínűleg), hanem olyan társaságban, közegben ismerkedni, ahol van idő megismerni egymást és a személyiség kompenzálni tudja a gyengébb külsőt.
2021. aug. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
85%

14:

"Mert ilyen nincs"


Pedig, de. :)


Csak könnyebb hátradőlni és siránkozni/hülye elméleteket gyártani, mint legalább MEGPRÓBÁLNI...

2021. aug. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

17


Lol megpróbálni.


10 évet próbáltam kb online.

2021. aug. 5. 12:33
 19/38 anonim ***** válasza:
29%

A külső miatt rengeteg nő szívta már meg! 1000x fontosabb a jó külső, mint a jó belső. Én már végig teszteltem ezt. Társkereső, saját fotók, normális reglap, normális levelek. Nulla, zéró siker. Átlagos, majd átlag alatti nőknél próbálkozva. Válaszra sem méltattak.


Random jóképű pasival elég volt egy szia mizu, és csak úgy tapadtak. Lazán bunkó stílus sem zavarta őket, sőt, ők pedáloztak! Ugyanaz a nő napi 3 levelet írt, és azon izgult hogy mással leléptem.


A szex. Már az első levélben leírtam hogy én nem várok ezzel sokat, max 3 nap. Szerinted ez probléma volt nekik?


Ugyan már! Abban az esetben választ a férfi, ha jól néz ki. Ezen kívül csak dönt.

2021. aug. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
78%
Ja, hogy egy társkeresőn, ahol csak pár képet látnak rólad, a legfontosabb a külső? Felháborító!
2021. aug. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!