Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ez a bizonyíték, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a bizonyíték, hogy csak a szex miatt foglakozik velem, ugye?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, januárban ismertem meg itt Budapesten. Nem magyar, látogatóban volt itt. Azóta 3x találkozunk, elutaztam hozzá (közel van).

Legutoljára most még meg volt kicsit(!) a menzeszem, de tényleg a végét járta, gondoltam a nála töltött 4 nap alatt enyhül és együtt lehetünk... persze máshogy maximálisan kielégítettem egy nap többször, kérnie sem kellett, én kezdeményeztem. Persze este hátat fordítva aludt, hozzám sem ért, nagyon megalázó volt, teljesen látszott, hogy dühös rám... még reggelente is úgy kelt ki az ágyból, mintha én ott sem lennék, persze nem mondtam neki semmit. Az utolsó nap szexeltünk csak végre, akkor “tiszta volt a levegő” odalent. Utána ért csak úgy tényleg hozzám a reptéren elköszönéskor, hosszabb ölelés, csók.

Mondjuk érdekes, mert kértem tőle vatta korongot, amit elfelejtettem vinni és találtunk egy csomag betétet a fürdőszoba szekrényben, mondta, hogy az ex nője hagyta ott. Akkor ahhoz se ért hozzá soha vagy mi? Nem jut el az agyáig, hogy ez egy természetes folyamat?

Köszönöm a normális válaszokat!

25/N, ő 30 éves....


2020. júl. 24. 23:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Az a baj hogy emiatt te kérdést írsz ki ide, nemhogy elhajtottad volna a büdös francba.

A normalis palikat meg ember számba sem veszitek.

F38

2020. júl. 24. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, a bizonyíték az volt, hogy ő egy másik országban élt a megismerkedésetekkor és azóta is, így alkalmi szexeken kívül soha másra nem volt esély.
2020. júl. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
45%

Beizgultál egy külföldi pasasra és nem bírtad csukva tartani a lábaidat.

Ez arra bizonyíték, hogy csak qrásra vagy jó, nem szabad veled komolyabb kapcsolatot létesíteni.

2020. júl. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%

Öööö... téged nem is érdekel, hogy miért volt egy csomag betét nála? Exe hagyta ott...persze. Tegnap előtt...

Egyébként igen, dobd ki. Több okból is.

2020. júl. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

Aki mensi alatt csak úgy kielégít faszikat kérés nélkül! mindenhogyan! , többször is! , kezdődő kapcsolatban! , az ne csodálkozzon ha a pasi hátat fordítva elalszik és szarik a nőre. Te magad írtad alá, hogy semmi másra nem vagy alkalmas.

Nem attól leszel cuki meg aranyos, meg szerethető, ha leszopod.

2020. júl. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem lennék olyan pasival, aki nem képes normálisan kezelni a mensit.

Ez egy természetes folyamat, nem "jár kártérítés" a pasinak olyankor. Inkább legyen pont hogy figyelmesebb olyankor. Aki durcizik a menstruáción, az mehet találni magának valakit, akinek sose jön meg.


Nem is beszélve arról, hogy vannak, akik a vérzés alatt is szexelnek. De ha ez nem tetszik nektek, lehet ezerféleképpen KÖLCSÖNÖSEN kényeztetni egymást (tamponnal orál, simogatás, csók, bújás, stb). Aki elvárja, hogy őt kielégítsék, de nem hajlandó hozzád nyúlni, undorodik, az kuka.

2020. júl. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Felejtős a pasi.
2020. júl. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Ez csak arra bizonyitek, hogy ostoba vagy. Ha nem akkor jott volna meg, akkor is csak a szex kellene. Nem a vertol fosik.
2020. júl. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kérdésnek a válaszához nem kell 200-as IQ
2020. júl. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
23%
Ne bántsátok már a kérdezőt! Külföldi a gyerek, szóval ha rossz is, akkor is jó. Értve?!
2020. júl. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!