Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyi pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi pasi szokott udvarolni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a pasik manapság alig udvarolnak.Én is pasi vagyok és nem szoktam mert nincs önbizalmam, nem nézek ki úgy mint egy férfiideál és szerintem ezért el is utasítanának.És ahogy látom szórakozóhelyeken is alig van 1-2 srác aki leszólít egy csajt.

Ti hogy tapasztaljátok lányok?Milyen sűrűn szoktak titeket leszólítani?,Udvarolni nektek?


2010. aug. 28. 20:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Számértékileg úgy kb 0

:S

2010. szept. 11. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:

01:06

Akkor nem lehetsz túl megnyerő:D

2010. szept. 11. 01:19
 23/25 anonim ***** válasza:
Nekem mondod? :S Eléggé depis is szoktam miatta lenni... De ahogy Te is írtad.. te sem udvarolsz, mert nem mersz. Nekem is azt mondták, hogy azért nem jönnek oda hozzám úgy komolyan, mert nem mmernek. Végülis érthető is. Ha valaki elkezd velem flörtölni, azt ledumálom xD ha pedig nekem is bejön a pasi, attól meg olyan zavarban leszek, hogy tőmondatokra visszakérdezek xD
2010. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:

20:30

Akkor mi értelme is lenne odamenni hozzád?:D

Hát nem sok.

2010. szept. 13. 05:17
 25/25 anonim ***** válasza:

20:30 vagyok.

Elgondolkodtatott a válszod. :S Tényleg ennyire "gáz" lennék? basszus xD de mondjuk azóta már közeledtek páran, szal javulok :D

2010. szept. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!