Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyi pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi pasi szokott udvarolni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a pasik manapság alig udvarolnak.Én is pasi vagyok és nem szoktam mert nincs önbizalmam, nem nézek ki úgy mint egy férfiideál és szerintem ezért el is utasítanának.És ahogy látom szórakozóhelyeken is alig van 1-2 srác aki leszólít egy csajt.

Ti hogy tapasztaljátok lányok?Milyen sűrűn szoktak titeket leszólítani?,Udvarolni nektek?


2010. aug. 28. 20:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

üdv a klubban :D


am ismerek egy csajt, dobta sráca, 3 nap múlva leszólították, most is együtt vannak.

hát ilyen gyakran :)

2010. aug. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én nem nagyon tapasztalom,hogy udvarolnának,maximum egy-két régi vágású csávó.Mondjuk én foglalt vagyok.
2010. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
sajnos manapság gyakran a csaj hoditja meg a fiut.. de nekem voltak azért jo tapasztalataim igenis vannak akik udvarolnak bár más az udvarlás meg a flörtölés
2010. aug. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
óóóhóhóó én már udvaroltam.... igaz, az egy kétségbeesett, "kijátszom az utolsó legütősebb kártyámat" eset volt, pedig szépeket irtam tényleg... de nem lehetett jobbat. Válasz 2 hónapig se érkezett a lány felől :) szal, mert még ha van valami érzelmesebb pasi, aztis lesz@rjátok, már elnézést.
2010. aug. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:

szerintem a srácoknak nincs elég önbizalmuk az udvarláshoz, félnek a visszautasítástól viszont ez nem az ő hibájuk...valószínű, a miénk; lányoké...valamiért elfajultak szerintem ezek a dolgok.

az igazság az, hogy az én párommal együtt találtunk egymásra, azóta mindenhova együtt megyünk, egymás problémáit közösen oldjuk meg, romantikázgatunk, Ímádjuk egymást, mindent megbeszélünk, sok közös programot csinálunk stb...s figyelmes(K)(L) Imádom(K)(L)

de szerintem ha adott egy olyan hapi, aki nem egy adonisz, külsőségeit komplezálhatja azzal h milyen a viselkedése egy nő felé.... nekem ilyet már tilos mondani, de véleményem az, hogy inkább egy kevésbé helyes férfi, aki figyelmes, odaadó, kedves s türelmes, és udvarisa, mint egy kiarakatba szánt divat majom, aki szarik egy lányra, mert "ő mindenkit megkaphat"...de mindenki azt kapja vissza, amit nyújt..ha egy nőt kihasznál, majd őt is kihasználják:D

ha udvarias vagy akkor törődést kapsz vissza, és ha minden jól megy szerelmet...

2010. aug. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Azt vettem észre, hogy a lányok valami nagyon eltorzult értékrend alapján választanak manapság párt maguknak. És ami a legjobb, csakis kizárólag egyetlen, gondosan elképzelt pasinak akarnak tetszeni, mindenki más szégyellje magát, hogy mit képzel és különben is nem akarják, hogy nézzék őket, meg "nyomuljanak". Udvarlás, erről lekéstünk...
2010. aug. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
21:29! Köszönöm, ilyen gondolkodó emberekre van szükség, bezzeg Te is foglalt vagy, mint a vonal...
2010. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Prímás Lancelot ***** válasza:

nekem is lenne egy kérdésem:21:29 (azt hiszem ez volt az...)


MI A RETKES FENE AZ A (K)(L) ?

2010. aug. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

21.29

:D köszönöm:D

ez kedves volt azért:D

2010. aug. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

21.29 vagyok megint újra ismtelten, nem bírok magammal, ljen a gyakorikerdesek.hu

a (K)(L) semmi semmi... csók+szív

:D

elvetemült msn világ ez:D

2010. aug. 28. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!