Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, nektek mennyi pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek mennyi pasi szokott udvarolni?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy a pasik manapság alig udvarolnak.Én is pasi vagyok és nem szoktam mert nincs önbizalmam, nem nézek ki úgy mint egy férfiideál és szerintem ezért el is utasítanának.És ahogy látom szórakozóhelyeken is alig van 1-2 srác aki leszólít egy csajt.

Ti hogy tapasztaljátok lányok?Milyen sűrűn szoktak titeket leszólítani?,Udvarolni nektek?


2010. aug. 28. 20:39
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

az a helzet hogy ha társaságban vagy és nem vagy az a nagy macsó akkor 1 böl lepattint kiröhögnek és neked az nemjó(sztem). nemis ismer belülröl de azért otthagy. ha egyedül van valaki akkor még csak csak fogadásbol leszolitanám de ez már nem divat.

ki fogad velem?:DXD

2010. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Akkor még is hogyan szerezzen párt magának az ember fia?
2010. aug. 28. 22:52
 13/25 anonim ***** válasza:
Pedig a legtöbb lány mindig panaszkodik, hogy már nincsenek ilyen srácok, akik leszólítanák.
2010. aug. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Csak megbámulnak, de egyik se jön oda hozzám. Én meg lány létemre nem csapom a szelet mert egyszer már megjártam, többször nem fogom.


17/L

2010. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

16:53

Én odamennék hozzád:)

2010. aug. 29. 17:11
 16/25 anonim ***** válasza:
:) Akkor gyere :D De oks, hogy te ilyen vagy, de más miért nem tud ilyen lenni? Már 1 éve szemezek egy fiúval, mosolygok rá és ő is rám, de nem jön oda hozzám. Én meg innentől kezdve hagyom.
2010. aug. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Hova valósi vagy?:)

Én oda szoktam menni, de azt nem értem ha valaki elutasít miután szemezünk és mosolyog:)

2010. aug. 29. 17:37
 18/25 anonim ***** válasza:

Bp.

Egyébként az csak szórakozik, nem gondolja komolyan csak nézi, hogy még van-e olyan jó csaj/pasi, hogy megtudja bolondítani a másikat. Aztán mikor látja, hogy igen, akkor szia.

2010. aug. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Ez a gáz, hogy nem lehet tudni, hogy a másiknak valóban tetszem vagy csak szórakozik:s
2010. aug. 29. 18:08
 20/25 anonim ***** válasza:
Az kiderül, ha személyesen beszélsz vele
2010. aug. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!