Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek? Van egy fiú .

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Van egy fiú .

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki bejön nekem de a barátnőm szétkürtőlte mindenkinek és mióta a fiú megtudta h nekem ő bejön azóta ellenszenvesen viselkedik velem ( mikor még nem tudta sokat szemeztünk egymással és néha beszélgedtünk is) mit tegyek h ne viselkedjen velem ellenszenvesen?
2010. aug. 28. 19:02
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
felvettem msn.re de letiltott amint megtudta h én vok
2010. aug. 28. 19:08
 12/22 anonim ***** válasza:

jaaah.. a vagánysága.. mindent értek..

hazudtam mert nem értem..

2010. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá minnél hamarabb, és akkor megnyugszol, vagy ne törődjél vele, legyél vele közönyös, aztán ha netán mégis akar valamit, akkor majd érdeklődik.

16/L

2010. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor meg nincs más választás , oda kell menned hozzá , és beszélni vele : )
2010. aug. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Ha letiltott, akkor meg hagyd a p*csába, ilyen szemét alakokkal nem érdemes foglalkozni....

....előző voltam.

2010. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
ennyi.. nem szemét hanem sz@rházi
2010. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
mind1 a lényeg az h amikor nem tudta h nekem bejön tök jól elvoltunk aztán megtudta és elküldött a p*ba amikor beszélni akartam vele de csináltam egy ál msn-t és kiderült h én is teccek neki de a végén megtudta h az ál msn is én voltam és csak rosszabb azóta minden :(
2010. aug. 28. 19:11
 18/22 anonim ***** válasza:
Hát szerintem keménynek akarja kiadni magát neked...Vagy azt akarja elérni hogy útáld..vmilyek csak..Menny oda hozzá olvass be neki és ha rájön hogy igazad volt akkor szetem kedvesebb lesz és a végén jártok is szetem...
2010. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
sz*rházi, nehogy már egy ilyen után rohangálj
2010. aug. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
de ha rosszul sül el??
2010. aug. 28. 19:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!