Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Írjak még valamit a randi előtt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak még valamit a randi előtt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy péntek este egy sráccal, akivel eddig személyesen nem ismertük egymást, csak látásból, iwiwen megbeszéltünk egy randit vasárnap estére. Iwiwen, levélben. Nem vadidegen egyébként, a szüleim munkatársa, csak velem eddig futólag találkozott. Teljesen lefixáltunk pénteken, hogy vasárnap 7-re ide jön elénk, a házunkhoz, és elmegyünk valahova. De én tök pesszimista és bizalmatlan vagyok, és a leveleiből teljesen úgy tűnt, hogy érdeklem, sőt ő ajánlotta fel, hogy találkozhatnánk, és ezután beszéltük meg ezt az időpontot. És azon gondolkodom, hogy azért jó lenne mégegyszer lefixálni, hogy biztos, ami biztos, akkor tuti jön-e vasárnap. Szerintetek ez hülyeség? Írjak valamit neki még mondjuk ma este, vagy holnap délelőtt? De mit, hogy ne nézzen nyomulósnak, vagy ostobának. Vagy egyszerűen ne írjak semmit, hanem várjam a vasárnap 7 órát, hogy megérkezzen?
2010. aug. 28. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Várd meg a vasárnapot, veszteni valód nincs, max csak egy kis smink:D
2010. aug. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha megbeszéltétek megbeszéltétek. nemfogja elfelejtetni. föleg ha ugyveszed észre hogy érdeklek.:) de ha beszélsz vele megemlitheted neki hogy akkor 7 kor várlak.:) vagy valami ilyesmi.
2010. aug. 28. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Várd meg a vasárnapot :)
2010. aug. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, akkor ha ő nem ír addig, akkor én sem írok neki, és megvárom...remélem eljön :)
2010. aug. 28. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!