Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak? Kerüljem el őt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Kerüljem el őt?

Figyelt kérdés

Tetszem egy srácnak aki ezt a tudomásomra is hozta, de nekem van barátom és ezért elutasítottam őt. Ha nem lenne akkor benne lettem volna az ismerkedésben mert végülis ő is tetszik nekem, de így nem mert van párom akit szeretek. Viszont úgy látom rajta, eléggé megviselte hogy visszautasítottam. (talán érez is valamit irántam, nem tudom) Szerintetek kerüljem őt el? Talán jobb neki ha nem is lát engem, és így könnyebben elfelejt? Ti mit tennétek/tesztek ilyen helyzetben?

23L


2010. aug. 28. 14:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Nehéz helyzet, én a helyedben beszélnék vele erről, hogy ez ne változtasson semmit sem a kapcsolatottokon, legyetek barátok. Később pedig még bármi lehet ( de ne élje bele magát).
2010. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ülj le egyedül, és gondold át alaposan az egészet,hogy kivel szeretnél lenni. Azért mondom,hogy egyedül,mert így senki nem tud befolyásolni, csak a te döntésed lesz, és végülis erre van szükség. Ne sajnáld rá az időt, idézz fel minden fontos dolgot, aztán dönts.

Addig ne tegyél semmit,egy elhamarkodott lépést később nagyon megbánhatsz:(

Sok sikert!

2010. aug. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor ezt mondd el neki amit ideirtál... leültök és elmondod neki hogy jelengleg egy olyan kapcsolatban vagy amit élvezel de ha vlmi folytán a kapcsolat tönkre menne lehet köztünk valami. Én biztos ezt tenném ha bejön nekem is a srác.
2010. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is leülhetnél és elmondhatnád neki,hogy most van kapcsolatod stb de azt ne mond,hogy ha ennek vége van esélye:/Klehet,hogy direkt elkezdené fúrni a kapcsolatotokat vagy kiskutya módra állandóan mögötted lenne.Nem kell neki mondani és kész,ha egyszer meghallja,hogy szakítottatok úgy is próbálkozni fog.
2010. aug. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!