Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg 28 évesen a legszebbek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg 28 évesen a legszebbek a nők?

Figyelt kérdés

2021. júl. 26. 19:20
A kérdező szavazást indított:
Nem. 30- 35
16-18
18-25
25-30
45 szavazat
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
73%
30-40
2021. júl. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
Mindig, ha vigyáznak magukra és kegyes az élet hozzájuk.
2021. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló ♡ te egy csoda vagy. Köszönöm a nő társaim nevében
2021. júl. 26. 19:35
 4/24 anonim ***** válasza:
31%
20-35 évesen.
2021. júl. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
94%
Nincs korhoz kötve. Ismerősöm 43 éves és jobban néz ki mint fiatalabban. Két gyereke van, váláson túl van. Szép, tetszetős csinos.
2021. júl. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Bérszámfejtőnk 50 éves, ennek ellenére egy nagyon szép nőként tartom számon.
2021. júl. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
93%
Igazából van aki igen, van aki nem. Ezt így nem lehet kijelenteni. Van olyan aki idősebb korára lesz szép - persze nem úgy, mint egy húszéves, hanem valami nem igazán megmagyarázható módon. Ennek így most nem is nagyon van értelme, hogy leírtam.
2021. júl. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%
Nem idősebb, mert idős nő nincs csak koros! Inkább élet tapasztaltabb egy nő. De azt is hallottam már hogy ha menyasszonyi ruhában a legszebb vagy ha állapotos akkor a legszebb. Ha úgy vesszük mindig szép egy nő, ha éppen akkor ébred fel, vagy fekszik le (aludni 😁).
2021. júl. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem minden életszakaszban másképp szép egy nő, de azért aki szép, az szép mindig. A belső világ mindig kisugárzik, ez most hülyén hangzik, de tényleg így van. Az, hogy az ember lelkileg hogy érzi magát, az bizony kívülről is látszik, és igenis széppé teszi. Fiatalon a fiatalság, a szeleburdiság esetleg naivitás lehet szép és vonzó, idősebb korban meg pont, hogy az önbizalom, a határozottság, hogy tudja, mik az előnyei és hátrányai, hogy mit akar. A várandósság, amit valaki fentebb említett, szintén egy gyönyörű állapot, de nem azért, mert annyival esztétikusabb, mint 20 évesen a lapos has, hanem mert magában hordoz egy új életet, ennek a többletjelentésének a szépségét kb lehetetlenség überelni bármivel is :D

Mondjuk én valóban most vagyok a legszebb (28 vagyok pont :D ), de ez nem jelenti azt, hogy mondjuk 35 évesen nem leszek még szebb majd.

2021. júl. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig csúnya voltam, úgyhogy reménykedem, hogy 3 év alatt csoda történik (mondjuk nyerek a lottón és tetőtől talpig átszabatom magam), és akkor tényleg 28 évesen leszek a legszebb :D
2021. júl. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!