Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolom úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom úgy, hogy nem a magyar lányok a legszebbek? :D

Figyelt kérdés

Szerintem ebben az országban rengeteg csúnya lány van, például tele vagyunk túlsúlyos lányokkal, akik egyáltalán nem szépek vagy vonzóak. Na meg arcra sem mind valami vonzó jelenség.

Találkoztam pár német kiscsajjal és mindegyiik szép volt, pedig sokan szidták a német lányokat, hogy ők rondák meg magas buldózer alkatúak stb. Hát én nem ezt tapasztaltam. :D


2012. dec. 3. 22:50
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
szerintem nem lehet egyértelműen kijelenteni, hogy akármelyik ország lányai a legszebbek.. itt is vannak szépek ott is vannak szépek.. de kit érdekel?
2012. dec. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon jól gondolod, ezt szerintem sem lehet így kijelenteni. De az egyértelmű tény, hogy sajnos egyre több köztük a túlsúlyos, és nagy részüket ez egyáltalán nem is zavarja.


30/f

2012. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is a legszebbek, de a top3ban szerintem biztosan ottvannak (cseh, magyar,sved nem sorrend:) )
2012. dec. 3. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

A túlsúly szerintem azért egyre elterjedtebb, mert rájöttek, hogy felesleges sporttal és diétával kÍnozniuk magukat, a sok igénytelen úgyis nyomul rájuk.

Pont ezért utálom a "lejjebb kellene adnotok az igényeitekből, fiúk!" szöveget is, mert pontosan ez az oka. Ha minden férfi elvárná a nőktől, hogy tegyenek magukért, közel sem lenne ennyi túlsúlyos, formátlan csaj.

Érdekes, hogy más országokban közel sincs ennyi. Ismerősömék átmentek Ukrajnába bulizni, azt mesélték, hogy ott nem láttak molett lányt, legrosszabb esetben is átlagosak, de inkább jó alakúak voltak.

2012. dec. 3. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a megállapítást úgy sikerült megtenned, hogy találkoztál "pár" német lánnyal ?-.-'... Menjél ki Németo-ba és majd meglátod, mekkora a differencia. A magyar lányokkal az a helyzet, hogy az átlag szebb a többi nemzet átlagjával, ha kimész az utcára egyből szembejön veled egy tucat szép lány, viszont ha kimész pl Angliába akkor ha nagy nehezen látsz egy szép lányt végre, arról is kiderül, hogy nem angol :))... Tehát de, szépek a magyar lányok, átlagban a legszebbek, viszont én azt tapasztalom, hogy nincs olyan kiemelkedően szép, vagy ha van, akkor annak vagy az apja vagy az anyja más nemzetiségű :/.

21L

2012. dec. 4. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Nincs olyan, hogy legszebb. Ez a kifejezés már eleve sántít, olyan nő soha sem fog születni, akire minden pasi egyértelműen kijelentené, hogy na ő a legszebb. Mindenkinek más az ízlése. Én ismerek pár más nemzetiségű lányt, de szerintem a magyar lányok szebbek. Én ennek okát a genetikai változatosságban látom. Magyarország népessége szerencsére meglehetősen heterogén, így genetikailag nagyobb fokú allélvariációkból gazdálkodik, mint egy zárt, homogénebb összetételű társadalom.
2012. dec. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehetilyet modnani hoy most hol vannak a legszebbek. Tökre nem az országtól függ mindenhol vannak szép és csúnya lányok. Voltam Németországban és azért nem volt annyi szép lány mint itt.
2012. dec. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"Magyarország népessége szerencsére meglehetősen heterogén, így genetikailag nagyobb fokú allélvariációkból gazdálkodik, mint egy zárt, homogénebb összetételű társadalom."


Igen és szerintem pont ezért van az is, hogy az angol nők nem valami szépek. A szigetország jellege miatt Nagy Britanniában közel sem volt akkora mozgás, mint a kontinensen.

2012. dec. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
6%

Nem a legszebbek.

Nem is a legokosabbak.

De hogy a legnagyobb ribancok itt élnek az biztos.

Nem panaszként mondom, ez így van jól.

2012. dec. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
A relatív összehasonlítás akkor igaz, ha egy bizonyos számú csoportot vizsgálunk, pl.kiragadunk az utca emberéből 10 lányt, abból több mint a fele esztétikus valszeg - én mint nő mondom, minden 5. (!) lány tetszetős külsejű nálunk.Orosz és ukrán lányokhoz felesleges hasonlítgatni magunkat, mert egyfajta arcfelépítésű van ezekben a népcsoportokban, a magyar lányok pedig nagyon változatos külsejűek, jellegzetesek, különlegesek, egyéniek.Viszont: nemezetközi statisztika, hiába itt nálunk vannak a legszebb lányok, egyúttal a legpesszimistábbak, a leginkább elégedetlenek a külsejükkel és úgy általában az önértékelés is igen negatív.Én magam is tapasztaltam, a szép lányoknak a gondjuk is több: mit vegyek fel?elég jól nézek ki ehhez a munkához??És rengeteget rivalizálnak egymással a nők, jó, jó, külföldön is, de nem ennyire és nem ennyire drasztikus módon, és nem ennyire felfokozott lelki állapotban.Talán azért is van ez, mert iszonyú frusztált nép vagyunk, nem mindig mondjuk ki azt, ami bennünk van, visszanyeljük az indulatainkat, mert jobb a békesség, és igen, nagyon kritikusak vagyunk egymással, mindenkit lenagyképűzünk meg lebeképzeltezünk, akire IRIGYEK vagyunk!!!!Sokkal kevésbé szép nemzetek nőtársadalma 100x összetartóbb nálunk, és kevésbé irigyek a nők egymásra....
2013. júl. 24. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!