Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Furának tartanád, ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furának tartanád, ha az aktuális randi partnered szorongós lenne?

Figyelt kérdés

Eléggé szorongós vagyok, főleg ha ismeretlen dolgokról van szó, ebből kifolyólag “biztonságosabbnak” és könnyebbnek találom, ha beülünk egy kávéra, vagy csak sétálunk.


Unalmas?



2021. júl. 25. 23:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem. A férjem pánikbeteg. Nem bírja a tömegközlekedest sem. Mióta együtt vagyunk, jobban birja valamivel...de azért van egy határ. Itthonról dolgozik, élelmiszert rendeljük, minden megoldható már távolról.
2021. júl. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%

Attól függ, hogy mennyire "látványos", mennyire határozza meg a kifelé mutatott személyiséged. Ha ettől függetlenül tudsz érdekes, vicces lenni, akkor minden normális ember tiszteletben fogja tartani a kéréseidet arról, hogy pl. hova ne menjetek.


Ha kizárólag egy nagy kupac neurózisból állsz, akkor nehezebb lesz kötődési pontokat találni.

2021. júl. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
neeem, szeretek viccelődni, nagyon jól is lehet velem beszélgetni, viszont szorongok, ha sok ember van körülöttem. de szerintem ettől függetlenül jó társaság vagyok :)
2021. júl. 26. 00:08
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én is szorongósabb típus vagyok (bár belőlem pont nem a tömeg váltja ki, hanem olyan helyzetek, amiket stresszesnek tartok), megérteném... nem gondolom amúgy, hogy olyan unalmas lenne egy kávézós-teázós-kólázós vagy sétálós randi.
2021. júl. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Akibe szorult némi iq, eq és még érez is "valamit" az nem fogja furának tartani, hanem inkább oldani próbálja a szorongásod, megtudni mi az oka.
2021. júl. 26. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Abszolut megertem. Szerintem jobb, ha megmondja es nem probalja leplezni. Az ugyanis felreertesekre adhat okot.

Az emberek sokkal nagyobb szazaleka szenved ilyenektol, mint amennyirol tudjuk.

Igyekeznek empatikus is lenni, meg segiteni. Amugy gyogyszer-parti vagyok. Terapia kellene, de realisan elheto megfelelo gyogyszerrel lesz a vilag, jo esetben atmenetileg.

2021. júl. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
Ez egy betegség én is ilyen voltam. Ebben az a szép, hogy valószínűleg egy ugyanilyen "jóképességűt" vonz be az ember aztán együtt jól el lehet szigetelődni a normális társadalmi környezettől. Ha viszont a másik nem ilyen, szenvedős lesz. Foglalkozni kell ezzel, feltárni a régi sérelmeket mert ez NEM NORMÁLIS állapot. Sokkal jobb lesz utána és könnyebben megy minden. (saját tapasztalat)
2021. júl. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem unalmas, érdekes. Én is ilyen vagyok.
2021. júl. 26. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem, mivel én is szorongós vagyok, csak más helyzetben.
2021. júl. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez vagyok nőként, így megérteném. Bár ebben is vannak fokozatok.
2021. júl. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!