Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randi alkalmával elmondanád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randi alkalmával elmondanád a partnerednek hogy biszexualis vagy?

Figyelt kérdés
Sosem tudom hogy ha egy randin vagyok akkor mondjam-e el a partneremnek hogy nem csak a pasik hanem a csajok is bejönnek és volt velük is dolgom. Vagyis inkább csak annyit szoktam mondani hogy biszex vagyok azt nem hogy volt csajjal is dolgom komolyabban mert gondolom ha érdekli akkor rákérdez. Mindig elgondolkodom rajta, hogy nem-e hülyeség ezt így kimondani meg bennem van hogy mi van ha nem is érdekli. Viszont utána úgy vagyok vele, hogy egy randin azért van az ember hogy jobban megismerje a másikat, szóval szerintem ez pont olyan dolog amit tudni kéne a másiknak hogy eldöntse így is folytatni akarja-e a dolgokat vagy taszítónak tartja és hagyjuk inkább abba.
2021. júl. 20. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Alkatfuggő hogy reagálnà le a partner, lenne aki fèltèkenykedne a lányokra is, lenne aki dobna mert nem tudná kezelni, lenne aki èdes hármast szervezne, olyan is lenne aki elfogadna
2021. júl. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Elég fontos infó, úgyhogy nem ártana. Nálam kizáró ok is lenne.
2021. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%
ha csaj vagy akkor nem gáz, ha férfi akkor hányás.
2021. júl. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Az első és legfontosabb az őszinteség! Így a másik is el tudja dönteni, hogy jó-e ez neki vagy sem:)
2021. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Elmondásra szavazok. Nálam csak igazi barátság vagy szex kapcsolat lehetne. A csajos estét másképp kellene értelmezni...
2021. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De hogyan? Szia, én egy lattét kérek, ja és egyébként biszex vagyok nembaj?
2021. júl. 21. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már randi előtt elmondanám, mert ha a másiknak ez kizáró ok, akkor feleslegesen pazarlod az idejét.
2021. júl. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szóba jön a szexualitásom, elmondom. De ez ritka mint a vaseső.
2021. júl. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!