Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Két Szociális fóbiás egyén ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két Szociális fóbiás egyén ha találkozik egymással hogy viselkedjenek?

Figyelt kérdés
Hogyan könnyítsék egymás helyzetét?:)

2021. júl. 24. 21:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Előzménnyel.Ismerjék meg egymást,beszélgessenek előtte online.Bízzanak meg egymásba.Ha beszélgetnek,akkor egymásra fognak ismerni a betegség által.Ami szimpatikus,hogy más is hasonló cipőben jár,tehát megérti,pontosan tudja min kell keresztül menni.Ami megnyugtató,a megértés,elfogadás.

Én egy időbe ebbe láttam a megoldást...hasonló problémával küzdővel ismerkedni,komoly kapcsolatot kialakítani,és tervezni együtt a jövőt.De a lányok közt akik ilyen problémával küzdenek sokan nem is nyitnak egyáltalán az ismerkedés felé.Teljesen elzárkóznak.Pedig elméletben szerintem nagyon is jól tudna együtt működni két ilyen ember.Mondjuk én nem vagyok egy lehetetlen,tehetetlen alak,megkeserítette az eddig életem ez a betegség,de tudok teljes életet élni.

2021. júl. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2021. júl. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az 1. Nagyon jól leírta.

Gyűjtsd össze miket szerették csinálni, és arról beszélgessenek majd.

2021. aug. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!