Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Futó nők és férfiak ismerkedne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Futó nők és férfiak ismerkednek egymással randizási céllal?

Figyelt kérdés

Szóval a közösségi média futós csoportokon belül, futóklubokban, futóversenyek rendezvényei során, után stb.


Vagy igazából a közös hobbi nem okoz vonzalmat, azt a közös "kémia" hozza létre?


Szóval inkább ritka hogy ilyen közös érdeklődés vonzalmat is kialakít?



2021. márc. 23. 07:22
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Tapasztalataim és olvasmányélményeim szerint az emberek mindenhol és mindig ismerkednek egymással. Még a legsanyarúbb, legkeserűbb időkben és helyzetekben is, akkor ahol száll az endorfin és edzett félpucér testek villognak, naná, hogy igen.
2021. márc. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kb. 12+ éve futok, vagyis kamaszkorom óta, és őszintén szólva nem használom ezt a hobbit ismerkedésre. Nekem ez kimondottan magányos hobbi, amikor nem baj, ha büdös vagyok, csapzott a fejem és a ruházatom se a legjobb :D (terepfutok szóval ez normális :D).
2021. márc. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ezen múlik a vonzalom. Ez csak egy közös pont, ami egy fokkal megkönnyítheti az ismerkedést. De attól még senki nem fog belezúgni a másikba, mert azonos a hobbijuk. Nyilván vannak, akik használják ismerkedésre ezeket a felületeket, lehetőségeket, vannak, akik aktívan nem, de nincs ellenükre, ha úgy alakul, és vannak, akik elzárkóznak.
2021. márc. 23. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

#2

Hát ne tudd meg, hogy mindez mennyire vonzó tud lenni egy nőnek ha egyébként is tetszik neki az "alany" :) és fordítva is.

2021. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Bringás csoportokban vagyok és ott eléggé megy az ismerkedés, közös tekerés. Gondolom, hogy más sportoknál is hasonlóan van.
2021. márc. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én mikor próbáltam, mindig elfutottak előlem. Mondjuk én nem futottam.
2021. márc. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én kb 1 éve eljárok futni egy parkba, ahol rendes futópályát építettek ki.

Mivel magányos vagyok, titokban egy picit számítottam rá, hogy ott is összejöhet valami, de most már látom, hogy kevés az esély.

Mindenki jön,lefutja a maga kis köreit, aztán indulás haza.

Nagy részüket még nem is láttam szemből csak hátulról, ahogy elfutnak mellettem.

A semminél ez is több. Gyönyörködöm bennük. Sokszor olyan csinos, tökéletes alakú lányok /nők/ futnak, hogy nem is értem miért fut.


Na jó persze. Értem én.Nem csak azok futnak akik fogyni szeretnének, van aki csak szimplán egészségből, esetleg unalomból.

Na meg egy nő a saját alakjával mindig elégedetlen.

Ha címlap lány lehetne a Playboyon, akkor is.


A sportpálya, az már más. Ott szerintem lehet ismerkedni, sima futópályán nem igen.

2021. márc. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!