Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Love.hu-n hogyan lehet megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love.hu-n hogyan lehet megtalálni a budapesti lányokat?

Figyelt kérdés

rettenetes keresö van azon az oldalon.engem nem érdekel, hogy lehet ideál szerint keresni, nekem az lenne a fontos, hogy adja be az összes 17-22 év közti bp-i lányt.tudom, hogy a 70%be se irja, hogy hol lakik, de akkor is 500 találat kicsit kevés egy 2millás városban.


az meg megint felháborito, hogy kéne egy normális, nem cigizös lányt találni valami kis filigrán nem kurrvás kinézetüt, aki viszonylag okos is, és nem örjöngö temperamnetumu, de hát még csak kinézetre sem találok.akkora ász vagyok, hogy meg-meg nézegetik az adatlapomat lányok, meg flörtölgetnek velem, de abban nincs sok köszönet, mert csunyácskák, fuj! az értékelhetö lányok meg azért csak-csak örülnek nekem, mert el-el levelezgetünk, meg megadják a képeikhez a hozzáféréseket, de hát nem nagyon találok olyat, akivel érdemes lenne kezdeni, merthogy pesti lenne.ó fáck


2010. aug. 27. 21:10
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
sajnos most csak erröl tudok beszélni, mert 4 éve másbol sem állok ki, mint a sirásbol, elötte meg ugyancsak szegényes volt az életem, ugyhogy másképp igencsak unalmas ember lennék, de hát valamiröl beszélgetni kell.amugy már két 3 órás randin tul vagyok, és hát nem sokat ültem csendben a lány mellett.csakhát mivel semmi tapasztalatom nincs a társkapcsolatokban, igy azt se tudom mit akarok.ez a mostani lány valahogy nem elégiti ki minden igényemet, és én nem tudnék igy járni valakivel (mert ugye ehhez is tudás kell, hogy fenntartsd a dolgot ugy, hogy teljesen nem illetek össze)
2010. aug. 29. 11:38
 12/17 A kérdező kommentje:
irjál privit, és akkor elküldöm neked, hogy melyik love.hu felhasználorol van szo.látom hibernáltad magad.amugy ez is optimizmus, ha összejössz valakivel, akkor miért nem törlöd a társkeresöröl magad? azt hiszed, hogy szükség lesz még rá? nem tudom érzed-e a savanyu viccet ebben?
2010. aug. 29. 11:39
 13/17 gabriell88 ***** válasza:

Jó!ha dolgozol, beszélj a munkádról,vagy a suliról, mesélj történeteket, élményeket, kérdezd őt is, nem nehéz ez, van hobbija, micsoda? neked micsoda?zene,stb.. alap kérdések, de elindítják a beszélgetéseket, és ha még kicsit poénkodsz vele az már jó pont, nem kell ettől úgy megijedni egy lány sem harap:)(csak ha te is akarod:P)

Mi 1 hónapig csak msnen beszélgettünk, aztán jöttek a randik...Ő szeret beszélni és nekem ez tetszett, mert én is elég beszédes vagyok...mesélt a munkájáról, családról, élményekről,viccelődünk, ugrattuk egymást ha elkezded az már úgy is alakul..

2010. aug. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
jaj hát én már elsö randin megkértem, hogy ad öleljem át, és ugy üljünk a füben, hogy ne kelljen ezt is kurrrvátol kérnem.és megengedte! második randin meg igencsak fáztam és megkértem, hogy bujjunk össze, had melegitsük egymást.és ez is ment.csak azért nem kaptam le, mert cigizett elötte, és kicsit hogyismondjam....
2010. aug. 29. 11:46
 15/17 gabriell88 ***** válasza:
Semmit nem tudsz rólam!ha nem vetted volna észre az egyetlen vagyok aki segíteni próbál neked!mellesleg igen hibernáltam magam, és miért?mert elég friss még a kapcsolatunk!és már bocs h vannak bennem kételyek, nem tudsz te semmit, csak magadat sajnálni!
2010. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
de most mégis mit csináljak, nem hiszem el, hogy csak tré csajok vannak a love.hun.nagyon kevés találatot ad ki, és az meg végképp felidegesit, hogy ha felhasználónév szerint akarok keresni, akkor sem ad ki mindenkit, csak akiket az ideál alapján ugy gondol.
2010. aug. 31. 13:55
 17/17 anonim ***** válasza:
a love.hu ingyenes?
2012. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!