Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Love.hu-n hogyan lehet megtalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Love.hu-n hogyan lehet megtalálni a budapesti lányokat?

Figyelt kérdés

rettenetes keresö van azon az oldalon.engem nem érdekel, hogy lehet ideál szerint keresni, nekem az lenne a fontos, hogy adja be az összes 17-22 év közti bp-i lányt.tudom, hogy a 70%be se irja, hogy hol lakik, de akkor is 500 találat kicsit kevés egy 2millás városban.


az meg megint felháborito, hogy kéne egy normális, nem cigizös lányt találni valami kis filigrán nem kurrvás kinézetüt, aki viszonylag okos is, és nem örjöngö temperamnetumu, de hát még csak kinézetre sem találok.akkora ász vagyok, hogy meg-meg nézegetik az adatlapomat lányok, meg flörtölgetnek velem, de abban nincs sok köszönet, mert csunyácskák, fuj! az értékelhetö lányok meg azért csak-csak örülnek nekem, mert el-el levelezgetünk, meg megadják a képeikhez a hozzáféréseket, de hát nem nagyon találok olyat, akivel érdemes lenne kezdeni, merthogy pesti lenne.ó fáck


2010. aug. 27. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szerintem felesleges neked hamis képpel neten csajt keresgélni. "nembirnakacsajok"
2010. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 gabriell88 ***** válasza:

ideál, és láthatóság alapján is tudsz szűrni vagy részletes keresés:)


angel

2010. aug. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
te vagy már satu, azt hiszed, hogy akit utálnak a nök azokat a külsöje miatt utálják...te is most kelhettél fel, ha még itt tartasz.fail
2010. aug. 27. 21:31
 4/17 A kérdező kommentje:
én meg is mondom nekik, hogy engem nem birnak a csajok, és ök meg megmondják, hogy de ök ezt nem hiszik el.na most gyözködjem? 2-3 randi után ugyis rájönnek, de lényeg, hogy HAJLANDOAK VELEM TALÁLKOZNI.olyan egyszerü itt némely ember, hogy szörnyü, méghogy kamu képpel megyek társkeresöre.kár, hogy a beszélgetés elején már megkapom-elküldi az iwiw adatlapot, vagy ami van.
2010. aug. 27. 21:34
 5/17 A kérdező kommentje:
gabriell88 veled leveleztünk love.hu-n én vagyok a tapicska gyerek.
2010. aug. 28. 15:41
 6/17 anonim ***** válasza:
Egy társkereső mekkora szar dolog már.
2010. aug. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 gabriell88 ***** válasza:

Ehhe emlékszem rád:)


még mindig fenntartom a véleményem, arról h sztem komoly önértékelési problémáid vannak.. nem rosszindulatból.


utolsónak meg csak annyit, nem szar a love.hu, vannak defektesek, de hol nincsenek?!Mellesleg páromat is onnan ismerem:)

2010. aug. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, sajnos nekem nem megy a valoságban.lehet mert meg sem probálom, ja de megprobálom, csak kommunikácios képességeim annyira csekélyek, hogy sikitva menekül tölem minden lány, mert én nem tudok csak ugy csevegni.mikor már tul vagyunk a "bevezetö" megismerkedésen, onnantol már megy, de hát idáig ritkán jutok el.hiába mondja nekem minden nö, hogy jaj elég jol nézel ki ne aggodj, mégis én ugy vettem észre, hogy már csaka külsöm miatt is lekoppintanak.ja most amugy randizok egy lánnyal társkeresöröl, tudom, hogy 21 évesen ez gáz.de hát élöben mivel még tudatlan vagyok, ezért nem fogom megkapni azokat az infokat a lányokrol, mint amit társkeresön az adatlapjukon bárki elolvashat! ráadásul társkeresön nem kell kipuhatolozni, hogy akar-e valami kapcsolatot egyáltalán, már ugy lehet menni randira, hogy mindenki tudja mit akar a másik.hát annyi, hogy a társkeresön a "maradék" van, nem tul nagy erölködéssel tudtam találni nekem tetszö külsejü lányt, de hát a társaságában már nem tudok szárnyalni annyira.szal sztem tehát a valoságban vannak a legjobb nök, de hozzájuk esélyem sincs.
2010. aug. 29. 11:30
 9/17 gabriell88 ***** válasza:

kösz a bókot("maradék"). Elárulom, nem mindenki azzal a céllal társkeresőzik, mint te, valaki a munkája miatt pl, nem tud eljárni gyakran szórakozni..pl

mellesleg mondtam már neked, hogy míg magaddal nem leszel öszhangban, míg magadat nem fogadod el, addig mások sem fognak..Az a baj, h te így ismerkedsz, elmondod ezeket a csajoknak.. nem kéne!

2010. aug. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 gabriell88 ***** válasza:
mert így max megsajnálnak, de kapcsolatot nem akarnak majd veled
2010. aug. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!