Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezek után írni neki gáz lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után írni neki gáz lenne?

Figyelt kérdés

1-2 hete találtam egy kutyust a falum egyik utcáján sétálva, bicegett szegény az egyik lábára és ki volt száradva. Épp simogattam mikor arra sétált egy srác. Megkérdeztem tőle, nem tudja-e, melyik házból szökött ki. Mondta hogy tudja, néhány házzal arrébbról, így segített visszacsalogatni a házához és adtunk neki vizet is. Utána elköszöntünk. Igazából az egész 5 perc volt kb és csak 2 mondatot váltottunk, de úgy éreztem, van köztünk vonzalom. Én két nappal később bejelöltem facebookon a srácot, de nem írt rám. Az is lehet, hogy nem ismert fel, mert másképp voltam öltözködve és a hajam is más a profilképemen, de van rá esély hogy felismert és ettől független sem írt rám. Szóval azóta eltelt 1 hét és semmi. Mivel ő ott lakik a kutyustól néhány háznyira, arra gondoltam, ráírok, hogy hogy van a kutyus. Szerintetek ez így gáz lenne?

Huszonévesek vagyunk mindketten, másképp nem nagyon tudok kapcsolatba lépni vele, odamenni becsöngetni nem fogok. Egy faluban élünk, de nem ismerjük egymást, most láttam először. Nem tudom, van-e barátnője.


2021. júl. 15. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ne írj rá.

Írtál, nem válaszolt.

Ennyi.

Lehet, hogy foglalt.

2021. júl. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%

Sok a bunkó, közömbös ember.

Azért, mert ő kedves volt, udvarias és segítőkész, az nem egyenlő

azzal, hogy vonzódik irántad.

Neked tetszik, és a vágyaidat tükrözöd rá.

Felejtsd el.

2021. júl. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj rá, mit veszíthetsz? Ha már ennyit se teszel az ügyért, akkor ne is csodálkozz, hogy nincs pasid.
2021. júl. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 tiril ***** válasza:
100%
Bírom ezt a bejelöltem, de aztán miért nem ír kérdéseket... Próbáld meg te, ha nem veszi a lapot akkor hagyd annyiban.
2021. júl. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bejelőlted és nem írtál neki? Akkor minek jelőlted be? Ő is fura, hogy nem írja meg, hogy ki vagy. Vagy ha felismer, akkor nem kérdezi meg, hogy miért jelölöd be, de ez semmi ahhoz, hogy szó nélkül bejelőlsz egy idegent, mintha meg lenne beszélve, hogy bejelölitek egymást.

De a legtriviálisabb, hogy nem írsz rá, pedig akarsz tőle valamit.

Nehéz lenne megírni neki, hogy szimpatikus volt és szeretnéd megismerni, esetleg elhívni egy randira, vagy chaten folytatni?

Ha érdekel, hogy van a kutya írd azt, de ez csak akkor lenne jó ha a srác nem érdekelne téged, csak a kutya. De valójában csak a srác érdekel, a kutya meg nem.


Írj rá.

2021. júl. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!