Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bejelöljem vagy ne? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejelöljem vagy ne? (többi lent)

Figyelt kérdés
Ismerjük egymást, jóban is vagyunk. Ő bejelölt az egyik oldalon 2 hete kb, vissza is igazoltam. Bejelölhetem egy másik oldalon? :D És írhatnék neki valamit? Vagy az úgy nagyon nyomulós? Ma vizsgáztam és tegnap bátorított, hogy ne izguljak szurkolni fog. Gondoltam megírom, hogy gratulálhat sikerült, de inkább az lenne jobb ha ő érdeklődne ugye?
2010. aug. 26. 21:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Áhh csak simán bejelölöm inkább :D

Lehet nehéz eset vagyok kicsit... :D De amúgy tényleg nagyon bizonytalan vagyok mindig, talán pont ezért nem volt még soha barátom + mert elég tutyimutyi vagyok :/

2010. aug. 26. 23:44
 12/18 spsux ***** válasza:
ne, különben megbüntet a rendőr... istenem milyen problémái vannak 1eseknek...
2010. aug. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én szerintem jelöld be simán.


Aztán ha tegnapelőtt beszéltetek, akkor simán írhatsz, biztos várja is hogy jelentkezz. Nem lesz nyomulós nyugi!

2010. aug. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Még tegnap bejelöltem, de nem írtam neki. Még nem lépett be azóta, bár tuti vissza fog igazolni. És ha írni fog, hogy mi újság hogyan sikerült, akkor nagy lesz az örömöm :D

Ha meg nem ír, akkor az azt jelenti nem érdeklem.

De remélem írni fog... :D Már ideges vagyok miatta :S


Köszi a válaszokat

2010. aug. 27. 12:38
 15/18 anonim ***** válasza:

Igazad van, inkább szenvedj ha nem ír! Lassan már röhejes lesz ez.

Persze szeret az ember biztosra menni, de attól hogy megkérdezi, még nem biztos hogy úgy érdekled mint ahogy te szeretnéd hogy érdekeljen!


Néha kicsit jó átlépni a büszkeségen szerintem.


De amúgy írni fog szerintem!


Hány percenként nézed meg hogy belépett e már? :D

2010. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Igazad van ez így tényleg röhejes kicsit, dehát írni nem akartam, mert azt sztem gáz.

De:

-Ha írtam volna, akkor válaszolt volna rá, tehát tudtam volna vele pár levelet váltani, ismerkedni jobban.

-Mivel nem írtam, lehet csak visszaigazol és akkor nagyon szomorú leszek, mert vártam hogy írjon.

-Ha magától írni fog nekem, akkor repkedni fogok körbe-körbe, de lehet feleslegesen mert nem azért ír mert tetszem neki vagy valami.


Áhh lehet feladom :D Nem mennek nekem az ilyen trükkölések...


Amúgy kb 1-2 óránként nézem meg, bár szívem szerint 5 percenként belépnék, de nem akarok valami bekattant lenni :D

2010. aug. 27. 15:06
 17/18 A kérdező kommentje:

Még mindig nem lépett be...

Hétfőn meg elutazik 2 hétre, ahol valószínűleg nem fog netezni :@ Már így is eltelt a találkozásunk óta 2 nap, már nem is emlékszik arra, hogy vizsgáztam így tuti nem fog írni...F*CK

2010. aug. 27. 22:42
 18/18 A kérdező kommentje:

Visszaigazolt, de nem írt...B*ssz*meg, nem érdeklem :(

Hát most nagyon csalódott vagyok, pedig annyira szerettem volna :(

2010. aug. 28. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!