Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan vegyem rá őket?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá őket?

Figyelt kérdés
Voltam már discoban néha, de a szüleim picit régimódiak. Mondjuk oké elengednek de csak olyan éjfél egyig:S Hiába mondom nekik hogy nem történik semmi olyan (drog...stb.) meg eddig sem volt semmi gond.17 lány
2008. dec. 8. 18:16
 1/3 anonim válasza:
100%
menj el egy szombaton bulizni mond nekik hogy 1re otthon vagy és pontosan hazaérsz ne késs meg semmi...következő vagy azutáni héten is menj el és akkor már kérd meg őket h had maradhass pl 3-4-ig..igérd meg nekik h időbe hazaérsz + hogy hazakísérnek! ez nagyon fontos...ne indulj el gyalog egyedül az éjszakába kitudja milyen veszély fenyeget:S a szüleid igazándibol csak óvni akarnak :) ez nem régimódiság:)
2008. dec. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Engem sem engedtek el jó darabig 1 óránál tovább! És egyszer nem volt akivel hazamenjek és 5 órakor értem haza (az egyik barátom vitt haza) és azóta megértik, hogy vannak barátaim akik próbálnak vigyázni rám és hazakísérnek. De ez egyszer volt! Nem haragudtak érte, mert őszintén elmondtam. Azóta ha elkérezkdek bulizni, csak annyit kérdeznek: "Mikorra várható az érkezésed? Ha bármi van hívj fel!" Amúgy én is 17 vagyok. Sok sikert;)
2008. dec. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
86%
Engem se engedtek egy időben, de én könnyen megoldottam. Nem jöttem haza, csak akkor amikor én akartam. Amúgy ők is belegondolhatnának: este sötétben botorkálj haza, amikor bárki megtámadhat, vagy nappal valamikor világosban???
2008. dec. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!