Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a történtekről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a történtekről?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy sráccal és elmentünk randizni. A randi fantasztikusan sikerült, komolyak a szàndékai és teljesen odavolt értem vègig( folyamatosan bókolt). Aztán azóta nem hív, nem írt(ennek 3 napja).

Szerintetek fog még valaha keresni vagy rájött, hogy nem èn vagyok a megfelelő?


2021. jún. 30. 21:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
8%

"Nem merek ràírni :(


Nem akarom hogy azt higgyje futok utána pedig majd belehalok úgy fáj ez az egész…"


Mennyire szánalmas vagy. Csak mint a többi nő. Annyit is értek. Szenvedjetek.

2021. jún. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

"mert az a baj a férfiaknak az elérhetetlen kell…."


Ennél nagyobb marhaságot se lehet máshol olvasni csak itt. A donhuánoknak kell az elérhetetlen csaj. Normális, társat kereső férfi ha nem kap visszajelzést elengedi a dolgot. Elég sokunknak elegünk van már h mindent is nekünk kell csinálni.

2021. jún. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
84%
Ha 3 napig nem írt, akkor felejtős. Mégsem sikerült ez annyira jól:) De gyakorolni kell, lesz még ez jobb is.
2021. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
13-as köszi az értelmes vàlaszt!:)
2021. júl. 1. 07:16
 15/19 anonim ***** válasza:
42%
Tehát csak az a válasz értelmes ami a hozzáállásoddal azonos és a férfi a hibás igyis ugyis? Érdekes egy sütemény vagy teis :D
2021. júl. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Te vadbarom, szerinted az korrekt dolog hogy valaki szó nèlkül lelép? Miért nem lehet megírni annyit, hogy bocs nem kellesz vagy valami….gondolkozz már én könyörögjem ki magamtól hogy írja le azt hogy ennyi volt? Eszem eldobom milyen buta emberek vannak:D Képzeld tartás meg gerinc is van a világon:))
2021. júl. 1. 10:19
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, emögött általában az szokott lenni, hogy nem jelentesz neki annyit, hogy folytatni akarja. Voltam ilyen cipőben (24 voltam, pasi 33), (fantasztikusan sikerült randi, hatalmas séta a Margitszigeten, aztán gyertyafényes vacsora, bókok, nagy beszélgetések is természetesen. Aztán elköszöntünk, majd felhív, de soha többé nem jelentkezett.

Én rákérdeztem egy hét után, megalázó volt, ne menj házhoz a lófaxért, ha nem muszáj.

Egy későbbi randipartnerem még aznap írt, hogy jól érezte magát, és szeretné, ha megismételnénk. (Ő ma a férjem).

N/28

2021. júl. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó :) nagyon hasonló a leírt történeted az enyémhez, szerinted se kérdezzek akkor rá?
2021. júl. 1. 11:35
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne.

Hidd el, ha akarna valamit, kezét-lábát törné. (17-es vagyok).

2021. júl. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!