Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tudnék tenni? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudnék tenni? (többi lent)

Figyelt kérdés
van egy lány akivel tök jól elvagyok megértjük egymást minden jó csak nem akar járni mert kb 30km-re lakunk egymástól:( mit tudnék tenni hogy ne zavarja a távolság??(normális válaszokat ha lehet nem olyat h költözzek oda)
2010. aug. 26. 15:45
 1/10 anonim ***** válasza:
30 km az semmi én is kb ugyanannyira lakok a b.nőmtől és nincs semmi gond, ez csak kifogás valójában szerintem nem gondolja komolyan ezt veled kapcsolatban.
2010. aug. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Törődj bele,az is lehet hogy csak kifogásként mondja mert egyébként se járna veled
2010. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Jaja... Nem sok az a 30! Köztem és a párom közt 45 km volt, még az is elviselhető volt! Am már lassan egy éve meg együtt lakunk! Mindent meg lehet oldani ncsak akarni kell. Szerintem ő nem akarja.
2010. aug. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
én is annyira lakok a bnőmtől és már 1.5 éve 1ütt vagyunk. szerencsére, h mind2 településen keresztűl megy a vonat
2010. aug. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem hiszem h csak leakarna koptatni mert ő is mondta h olyan valaki kéne neki aki megérti meg stb én mondtam h megértem ő meg mondta h ő ezt tudja csaka távolság....
2010. aug. 26. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:

figyu, hány évesek vagytok? mert az sem mindegy.

köztem és a barátom közt 200 km volt (bp-pécs), és mégis ki lehetett bírni. egy egész évig! aztán megérett rá a kapcsolat, és összeköltöztünk. már egy éve.

2010. aug. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kattanj rá és mond neki hogy nem sok az a 30km...Háthaa sikerül.
2010. aug. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A távolság ne legyen akadály

:)

2010. aug. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én ugytervezem hogy sulibol 1 böl hozzámegyek ittis 30km a távolság és akkor lehet hogy onnét megyek suliba. ha bekell menni XD
2010. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
amgy én 16,5F ás 15L
2010. aug. 28. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!