Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Első randi 1 plázában mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randi 1 plázában mit kezdjek a csajjal ott? :D 17f

Figyelt kérdés
2010. aug. 26. 10:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Most látom csak, hogy a te alapötleted jó volt, csak ő nem akart. Hát necces a dolog. Nem tudom te milyen beállítottságú vagy, de én nem értékelek sokra egy olyan nőt, aki a Gellért helyett inkább egy plázába megy.
2010. aug. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
mindenesetre köszönöm a segítséget ,énis elgondoltam ezen 1 kicsit:D nemszakadt rám az otp..xD
2010. aug. 26. 10:40
 13/21 anonim ***** válasza:
ha mar ottvagytok probaltass fel vele par furdoruhat:D
2010. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
dugd meg
2010. aug. 26. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Rendkívül romantikus lesz a többi pár ezer birka mellett randizni a plázában.
2010. aug. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
dugás nemlesz meg..:D de megegyeztem ha lesz folytatása oda megyünk ahova én szeretném elvinni:D
2010. aug. 26. 11:01
 17/21 anonim ***** válasza:

Randi egy plázában? Vagy halálra fogod magad unni, vagy könnyes búcsút kell venned a pénztárcád tartalmától.


A későbbiekben ilyen helyre soha ne tervezz randit. Ha a csaj plázázni akar, akkor menjen a barátnőivel.

2010. aug. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Fojjon ki a csiklod!
2010. aug. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

egy plázában annyi mindent lehet csinálni, nem hiszem el, hogy semmi nem jut eszedbe :D


mondjuk hozzáteszem első randinak valóban cink lenne... de ha nem első akkor nem annyira gáz


azonkívül ha nincs sok pénzed, akkor tényleg ne oda vidd, mert nem úszod meg olcsón a plázát, az biztos...

2010. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
megbeszéltem vele mindent..:D pláza lesz de csak kajálni hívom meg meg billiárdozni stb stb:D am csak azért mentem bele mert ő hívott el még 10 perce sem ismertem és már randit kért..:D
2010. aug. 26. 13:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!