Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, akik 30 felett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik 30 felett javítottátok fel a külsőtöket, hogyan éltétek meg, hogy utána már csinos lányoknak is kellettetek?

Figyelt kérdés

Tényleg komoly válaszadókat szeretnék, nem olyanokat, akik tini korukban kigyúrták magukat.


Hanem olyanokat, akik amúgy tudtak csajozni csak a kinézetük miatt mindig nagyon korlátozott volt, hogy milyen nőknek tetszenek, mind mennyiségben és minőségben.


Aztán jobb kinézettel hirtelen fordult a kocka és hirtelen a csinos nők is elkezdtek érdeklődni.


és hiába kerestél mondjuk jól előtte is, ezek a nők mégis lepattintottak mert nem néztél ki jól (avagy kondi)


2021. jún. 15. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Én ilyen vagyok, csak nőben. 24 évesen volt orrplasztikám. Azóta a helyes pasik is komolyan vesznek, nem csak szexre. Nyilván rossz érzés, hogy ennyire a külső számít sokaknak...de hát ez van, ilyenek az emberek.
2021. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

jaj a szegény női sors, hogy alapból a helyes pasikat csak szexre tudod megkapni BRUHU


ha a kutyának SE kellenél, akkor meg lelőtted volna magad?

2021. jún. 15. 21:10
 3/11 anonim ***** válasza:
85%
Kommented alapján nem csak a külsőddel van baj. Ezekután a kérdésed el sem olvasom. Bunkó szűz fiúcska.
2021. jún. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%

Nekem is orrplasztikám volt, ami az egész arcomat megváltoztatta iszonyat nagy a különbség.


Kár, hogy vártam vele 31 éves koromig. Inkább az orromat kellett volna rendbehozni nem pedig autót venni


És igen sokkal jobban nézek ki. És lett is kapcsolatom

2021. jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én olyan dolgokra gondolok mint fogszabályzó, izomzat
2021. jún. 15. 21:55
 6/11 anonim ***** válasza:
94%
#5 nem tökmindegy? Ha valakinek szép fogsora van, de ronda orra, az mit kezdjen a fogszabályzóval? Nyilván ha helyrehozod bármilyen szépséghibádat, legyen az a fogad, az orrod, a tested vagy bármid, akkor jobban fogsz kinézni, ergo nagyobb sikered lesz az ellenkező nemnél. Ehhez nem kell sok ész.
2021. jún. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%

az izomzat csak a hízékonyaknál számít, a legtöbb férfi bálvány, vagy fuckboy mind vékony testalkatú, csak szép arcuk van. Az ilyen "Kigyúrom magam mert akkor lesz nőm"-el úgyis csak az agyatlan pénzéhes qrvákat fogod vonzani, nem a rendes, szép, természetes nőket. Ilyen orrplasztika még belefér, de a műcsöcs, meg feltöltött száj stb lol


Nekem sincs pretty facem, izomzattal igen, több nőt vonzok de ehhez állandóan diétázni kell mert 1-2 elhízok, meg edzeni az izom fenntartás miatt. Néha már rohadtul unom ezt a taposómalmot, és naturálon azért nem olyan látványos a dolog hogy mindjárt dobó katák hulljanak az ölembe :D

2021. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hát a dobó kata pont egy feltünöen buta nő, akit a kinézete vitt oda ahol van
2021. jún. 16. 08:34
 9/11 anonim ***** válasza:
86%
Én már 12 évesen is olyan lányt akartam, akivel szerelem szóval érzelmek vannak köztünk, hogy ütközzön két személyiség. Sose értem volna be olyannal, aki nézi a külsőt. Ahhoz nagyon felszínesnek kell lenni.
2021. jún. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

9. Márpedig valahogy mindig a jóképű pasikba szeretnek bele a nők függetlenül attól hogy asztaltársaságnál mit adnak elő ha szóbajön a nagy összejövés

-sztori

2021. júl. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!