Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egyetemen van egy csinos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyetemen van egy csinos, vallásos kárpátaljai csaj, hogy lehetne-e őt felszedni?

Figyelt kérdés
Előljáróban: Nem zavar, hogy nagyon vallásos, 6 évig református suliba jártam részben vallási okokból, illetve Kárpátaljára egy másik környékre szoktam a gyülekezetemmel kijárni segédkezni és gyerektábort szervezni "békeidőben", így nagyjából ismerem a helyi kultúrkört, és még így is azt gondolom, hogy őt fel szeretném szedni, csak hát nem tudom, hogy egy ilyen projektbe hogy kéne belefognom, mert elég rutintalan vagyok ebben. Amit nem tudok vele kapcsolatban, hogy ő is a református felekezethez tartozik, vagy esetleg az unitáriusokhoz, vagy a baptistákhoz. Ő 18 éves, én meg 19, 2 hónap híján kereken 1 év korkülönbség van köztünk.

2021. ápr. 3. 02:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha ilyen sok közös vonásotok van, akkor kezdj el érdeklődni tőle ezekben a témákban.
2021. ápr. 3. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
10%
"rengeteget iszol és cigizel, a lakásodban olyan büdös van, hogy nem lehet megmaradni" - random csaj, 2021
2021. ápr. 3. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

"Amit nem tudok vele kapcsolatban, hogy ő is a református felekezethez tartozik, vagy esetleg az unitáriusokhoz, vagy a baptistákhoz."


Ez pontosan miért is számít?

2021. ápr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%
Kérdezed 1000-el a vallásról egy Biblia társaságában.
2021. ápr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Ha már itt kérdezősködsz, akkor szerintem nem neked való, alkalmatlan vagy a csábításra.
2021. ápr. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
89%
Mi gátol meg abban, hogy elhívd egy kávéra? Ha tetszel neki és szingli, akkor úgyis elmegy (és legalább lesznek közös témáitok is), ha meg nem, akkoor úgyis nemet mond.
2021. ápr. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokan férfiak azt felejtik el, hogy maga a "felszedés" nem egy olyan, ami egzaktan működik, odamész, levágsz egy dumát és a karjaidba hullik. Apró figyelmességek, hogy lássa érdeklődsz utána, hogy elbűvöl, ezekhez idő kell, hetek, hónapok akár, legyél mindig mellette kitartóan.
2021. ápr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha nem felszedni akarnád, hanem megismerkedni vele?
2021. ápr. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#6: Az, hogy ő per pillanat Kárpátalján (Ukrajnában) van, én meg Magyarországon a távoktatás miatt, a határok meg nem éppen átjárhatóak.


#3: Hosszabb távon ránézve van jelentősége, mert ha jól sikerülne a párkapcsolat, és néhány év után házasság lenne belőle, akkor az ottani unitárius közösségek nem annyira díjazzák azt, ha wgy másik felekezethez tartozóhoz megy hozzá.


#7: Tudom, ezzel tisztában vagyok. A kérdés az az, hogy hogyan érdemes elkezdeni az ismerkedést, utána a többi szerintem jönne már magától is.

2021. ápr. 3. 11:02
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Először is azt írtad, hogy segédkeztél már, szervező is voltál már, szóval nem gondolom, hogy ne lennél kreatív vagy olyan ember, aki nem tud apró kedvességeket felmutatni egy nőnek, főleg ha tudod is a szokásait, mit szeret, mi az ami boldoggá teszi, legyél a közelében, segíts neki.
2021. ápr. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!