Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajügy! Mit tegyek? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajügy! Mit tegyek? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány akibe beleszerettem , jól elbeszélgetünk msn-en meg ilyenek , de most haragszik rám !

Meg mondtam neki hogy szeretem , és , hogy bocsájtson meg !

Semmi érdemleges választ nem kaptam eddig !

Aztán történt ilyen hogy , azt hazudta , hogy a pasijához megy (nincs neki pasija) , de a barátnőjéhez ment !

Szerintetek féltékennyé akar tenni ezzel vagy lerázni ??

Várom a válaszokat 14/F


2010. aug. 25. 17:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Tanulj meg írni, és akkor lehet nem ráz le!
2010. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
le akar szopni
2010. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én igazából magamból indulok ki, szerintem próbál lerázni , mert ha valaki nyomul azt nagyon nem szeretjük... úgyhogy adj neki egy kis időt és majd késöbb beszélj vele szerintem de lehet hogy csak simán a barátod akar lenni vagy ilyesmi és ő nem erre gondolt ....

15/L

2010. aug. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%

Hát az, hogy azt mondtad neki, hogy szereted, az szerintem erős túlzás volt, hiszen még nem jártok meg semmi, egyszerűen bocsánatot kellett volna kérned aztán kb. 1 hét múlva elhívni randira

15/f

2010. aug. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Kedves első : mi nem volt ebben helyes?

Igazából már barátok voltunk , én hülye meg szerelmet vallottam neki ! Nem nyomultam csak simán megmondtam neki a szitut és azóta "békén" hagyom ! Mostmár csak ritkán beszélünk de nekem úgy tűnik hogy minimum mint barátot szeret !

2010. aug. 25. 18:59
 6/11 A kérdező kommentje:
Oké xD nem tudok irni . Bevallom. Sok a felkiáltó jel?
2010. aug. 25. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:
Soha, de soha ne mondd ki nőnek azt a szót, hogy szeretlek, ha szexuálisan akarsz tőle valamit. Régen ez volt a kulcs szó, de ma pont ez az a szó, amivel a "lábtörlő" kategóriába űzöd magad náluk.
2010. szept. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem szexuálisan akarok tőle valami xD
2010. szept. 17. 20:38
 9/11 anonim ***** válasza:

Nna...most énis írok valamit xD

ad.1.: Ez annyit jelent hogy leakar rázni

ad.2.: Most annyit tehetsz csak hogy leszarod...tudom nehéz meg minden...de ha leszarod...egy időután keresni fog hogy mivan veled...ekkor flegmázzál vele (nem ugy hogy "de egy k***g rib*** vagy")...viszont ha nem keres akkor meg nem vesztettél semmit, mert igazából semmit nemakar XD

2010. szept. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdés: miért bocsásson meg? (mert így kell írni ha már kérdezted). Tudni kéne az előzményeket. Nyilván nem csak azért, mert szerelmet vallottál neki...

Mindegy, ha tetszel neki előbb-utóbb szóba áll veled. A "szeretlek" pedig sose megy ki a divatból, csak megfelelő személynek megfelelő időpontban/időzítéssel kell mondani.

2010. szept. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!