Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hív egy nő randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív egy nő randira egy férfit mindenféle beszélgetés előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy szimpatikus lány, akit csak látásból ismerek (de még úgy is nagyon ritkán látom) rámírt, és megkérdezte, hogy nem szeretnék-e randira menni vele. Én azóta sem tudom hova tenni ezt, amúgy sem tapasztaltam még, hogy nő kezdeményezne, illetve az is furcsa volt, hogy nem beszélgetést indított, hanem rögtön találkozóra hívott. Ő 24 éves, ha minden igaz, én 25 vagyok.

Ez tegnap történt, aztán megbeszéltük, hogy holnap találkozunk. De én nem igazán értem ezt. Kimondottan jóképű sem vagyok, gazdagnak egyáltalán nem tűnök, nem is értem mi okból tetszettem meg neki annyira, hogy ő kezdeményezzen. Vagy vannak nők, akik így ráhajtanak random férfiakra? Ez azért lenne furcsa nekem, mert egyébként nagyon csinos, nem tudom elképzelni, hogy erre szüksége lenne.


Esetleg volt már valakinek ilyen tapasztalata? Vagy mit gondoltok, miért tesz ilyet egy nő? Vagy túlgondolom, és csak tetszek neki, aztán nem félt kezdeményezni?


Tudom, holnap, ha tényleg összejön a randi, akkor valószínűleg több minden kiderül, de addig sem hagy nyugodni a gondolat.



2021. jún. 14. 09:02
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Hát én ostromoltam, gondoltam megtette az első lépést, aztán már nekem kell belehúznom. Viszont kérdeztem, hogy mikor ér rá találkozni újra, aztán megmondta, hogy ne haragudjak, de nem szeretné folytatni az ismerkedést….


Szóval tényleg nem tetszettem már neki a randin, vagy nem tudom, hogy mit rontottam el. Lehet, hogy az egész csak szórakozás volt, bár azt azért nem akarom hinni. De eléggé kivagyok most, nagyon örültem az egésznek, aztán ez lett a vége. Az önbizalmamnak meg végképp nem tett jót ez az eset. Az, hogy kezdeményezett, nagyon megdobta, de ez a gyors visszautasítás jól pofon vágott.

2021. jún. 17. 12:43
 22/23 anonim ***** válasza:
Fuha!
2021. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Erdekes. Akart,aztan megse...legalabb fejtse mar ki bovebben ,hogy miert,nem? Valami kis indoklas jo lenne.
2021. jún. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!