Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért hív egy nő randira egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hív egy nő randira egy férfit mindenféle beszélgetés előtt?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy szimpatikus lány, akit csak látásból ismerek (de még úgy is nagyon ritkán látom) rámírt, és megkérdezte, hogy nem szeretnék-e randira menni vele. Én azóta sem tudom hova tenni ezt, amúgy sem tapasztaltam még, hogy nő kezdeményezne, illetve az is furcsa volt, hogy nem beszélgetést indított, hanem rögtön találkozóra hívott. Ő 24 éves, ha minden igaz, én 25 vagyok.

Ez tegnap történt, aztán megbeszéltük, hogy holnap találkozunk. De én nem igazán értem ezt. Kimondottan jóképű sem vagyok, gazdagnak egyáltalán nem tűnök, nem is értem mi okból tetszettem meg neki annyira, hogy ő kezdeményezzen. Vagy vannak nők, akik így ráhajtanak random férfiakra? Ez azért lenne furcsa nekem, mert egyébként nagyon csinos, nem tudom elképzelni, hogy erre szüksége lenne.


Esetleg volt már valakinek ilyen tapasztalata? Vagy mit gondoltok, miért tesz ilyet egy nő? Vagy túlgondolom, és csak tetszek neki, aztán nem félt kezdeményezni?


Tudom, holnap, ha tényleg összejön a randi, akkor valószínűleg több minden kiderül, de addig sem hagy nyugodni a gondolat.



2021. jún. 14. 09:02
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy egy egyetemre jártunk, de más évfolyamba, azóta már mindketten végeztünk. Sosem beszéltem vele, pár ismerősét nagyon felszínesen ismerem. Én jelöltem be régebben Facebookon, ott írt rám most.
2021. jún. 14. 09:04
 2/23 anonim ***** válasza:
100%

Majd meglatod, nem?

Holnap talalkoztok, aztan kiderul, hogy szivat, unatkozik, vagy tenyleg erdeklodik. Figyeld a viselkedeset es vilagos lesz minden.

2021. jún. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, igen, írtam is, hogy holnap meglátom, de azért jelenleg még agyalok rajta. Lehet elméleti szinten kellett volna kérdeznem, hogy mi okokból történhet ilyet.
2021. jún. 14. 09:17
 4/23 anonim ***** válasza:

Nálam is kezdeményezett nő, bár nem ennyire konkrétan. Viszont ő tette meg az első lépést, az tuti.

Menj el a randira aztán kiderül, mi van / nincs.

2021. jún. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy mindig tetszettél neki és eddig tartott hogy összeszedje a bátorságát, hogy kezdeményezzen.
2021. jún. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert tetszel neki, és tudja, hogy töketlen az egész mai egyetemista korosztályod, így az életben nem mernél lépni felé.
2021. jún. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
En is pont most kezdemenyeztem egy pasinal, aztan egy ideig beszelgetett velem, de randizni az istennek nem birom elhivni. Pedig eszmeletlenul bele vagyok zugva. En is tetszem neki.
2021. jún. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

7. vagyok. Lehet, hogy o is furcsalja, nem erti miert ot akarom?

Lehet,hogy o is ugy gondolja,hogy csinos vagyok es nem vagyok arra raszorulva,hogy en kezdemenyezzek?...

2021. jún. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

6. Hát ebben akár lehet is valami , én valóban töketlen vagyok a csajok téren általában sajnos. :D

7. Lehet, én is azért tettem fel a kérdést, mert furcsa nekem. Félek, hogy valami nagyon nem okés ebben a történetben, esetleg csak szórakozik.

2021. jún. 14. 13:37
 10/23 anonim ***** válasza:

7. Vagyok.


Szerintem o is ugy gondolja,hogy valami nagyon nem okes,azt hiszem.


Pedig nagyon okes lenne minden!!! Nem szorakozok, komolyan akarom ot. Nagyon, nagyon, nagyon, nagyon.

2021. jún. 14. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!