Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti járnátok nacionalist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti járnátok nacionalista pasival?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 16:52
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ok, én írtam a hosszút, figyelj! Engem nem érdekel, ki zsidó és ki nem, és nem használom a "gój" kifejezést. Ezen kívül Izrael politikáját és a palesztinok elnyomását, sőt, irtását szégyenletesnek tartom (erről megvan a magam véleménye, hogy mik ennek a politikai okai, nem csak Izrael tehet róla, hanem az USA, az ENSZ, Nagy-Britannia...de ez most tökmindegy). És mint mondtam, zsidó származású vagyok. Rokonaim élnek Izraelben. Ez hogy lehet?
2010. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

16:18 "És te járnál zsidó lánnyal?"



Ez nekem új, zsidó lányok vagy egyáltalán zsidók mióta járnának velünk, nem zsidókkal. Tiltja a vallás, nemde?!

Gondolom csak provokáció...

2010. szept. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Elvben tiltja a vallás, de egyrészt a vallás elfogadja a betérést, másrészt a házasságon kívül született gyerekeket nem tekinti "fattyúnak", és a zsidó voltukat az anya zsidó voltától teszi függővé, harmadrészt sok magát zsidónak valló (mert kulturálisan, családilag oda tartozó) ember nem vallásos. És a nem nagyon vallásos zsidóknál is régóta megesnek vegyes házasságok. (Ld. a XX. századi "árja párja" törvnyt.)

De amúgy minden más vallás is kiköti a házasság feltételeként, hogy a másik partner is azonos vallású legyen, ill. a katolikus-református vegyes házasságokban is "reverzálist" kellett adnia a református vallású félnek. Úgyhogy az, hogy "tiltja a vallás" - semmit nem mond el a zsidókról. A vallások márcsak ilyenek.

2010. szept. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Köszi, nem hittem, hogy válaszol még rá valaki....

Az megnyugtató mindenesetre, hogy nem utálnak zsigerből minket.

2010. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
A szemiták, mint ilyenek a generációról generációra öröklődő betegség szimbólumai. Egyfajta pestisként vannak jelen szinte minden egyes nemzetben. Elhintik a ésszerűtlenségtől túlfűtött eszméiket, és ódivatúnak, maradinak tartják azokat, akik hazájuk eredeteihez kultúrális gyökereihez kapaszkodik. Létrehozták a multikulturalizmusnak nevezett fertőt, amelynek romboló és negatív hatásai már a mai napon is jelentkeznek. Az előttem írók beteg, és gyermeteg gondtalan utópiája miszerint, a nacionalizmus elengedhető és ma már úgymond maradiságnak nevezhető ha valaki nemzetközpontú, ahhoz vezet hogy a nemzetek teljesen elgyökértelenednek. Jelen esetben beszéljünk csak, Magyarországról. A jelenlegi generáció már nem törődik az ősi erényekkel, nem foglalkozik azzal hogy ezért a földért apáink vérüket adták és két kezükkel formálták, művelték azért hogy mi most békében élhessünk és járhassunk ezen a földön. A mi generációnk, nem tudja vagy inkább nem érdekli, hogy ki volt pontosan Attila, ki volt 1. István. Nem tudják apáink és ősapáink mit tettek ezért a nemzetért. Amit elfelejtenek az pedig meg sem történt. Most pedig a felettem fröcskölődő zsidó egyénhez szólnék! Valószínüleg nagyon jól tudod mit fogok mondani, és derék zsidó módjára hozzáfogsz a jól bevált módszereitekhez. Vagy tagadni és terelni kezdesz, vagy vádaskodni dobálózni és fröcskölődni ahogy azt fent tetted, vagy pedig élősködsz az emberek sajnálatán és szóba hozod a holokausztot, vagy az egyiptomiakat, vagy azt, hogy 5000 éve üldöztetve vagytok. Tedd fel magadnak a kérdést. Miért? Vedd el ami a tiéd, mert te vagy Isten kiválasztott népe? Hiú és undorító módon magatoknak tituláltok mindent, ami a világon van? A szabadkőműves páholy, akik szintén zsidók, felelősek a háborúkért, járványokért azért hogy lángol a világ. Létrehoztátok a szovjetúniónak nevezett monstrumot, hogy a tömeggyilkos amerikával szembe állítva a háborúkból pénzt nyerjetek. Aztán létrehoztátok az Európai uniót ami kísérteties hasonlósággal alakult meg, mint a szovjetúnió. Szintén azért hogy szemben álló fleleket kreáljatok és pénzhez jussatok a hatalmas hullahegyekből amit a kapzsiságotok hajt. Ez csak a 20. Század elképesztően felszínesen felvázolt 2. Fele. És biztos vagyok benne, tudod miről beszélek Nacionalistának pedig nem, hogy megéri-e lenni, mindenkinek kutya kötelessége, szeretnie a hazáját. Legyen az akárki. És abban a világban amiben élünk, akiket ti annyira védtek és oltalmaztok, feketék, arabok stb.. mind egytől egyig sovinizták és rasszisták. Afrikában üldözik a fehéreket, az arabokat hagyjuk is, úgyhogy nincs miről beszélni.
2018. júl. 19. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!