Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok ti járnátok nacionalist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti járnátok nacionalista pasival?

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 16:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az egyik "hibám". Mindenki döntse el maga, számomra nem az. Szélsőséges nézeteim vannak amikhez ragaszkodom. Ezalatt ne azt értsd, hogy megyek a tömeg után, hanem elég sok és rossz tapasztalatom van. Ez vitt végül is rá arra, hogy szélsőséges nézeteket valljak. Az előítélet általában nem alaptalan, valahonnan / valamiből kiindul. Sokan nem szeretik az efféle nézetet, de szerencsére a menyasszonyom imádja!
2010. aug. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
én járnék egy nacionalista pasival, nem zavarna...
2010. aug. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

az előbb az volt a kérdés járnék e cigánnyal. Azt írtam: elgondolkodnék rajta...

Ezen a kérdésen viszont most nem sokat kellene gondolkodnom...

2010. aug. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

mivel énis nacionalista nézeteket vallok, így a válaszom igen.

18L

2010. aug. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
És te járnál egy zsidó lánnyal?
2010. aug. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
NEM!
2010. aug. 26. 14:33
 17/25 anonim ***** válasza:

nem baj, én sem járnék veled

van egy cigány barátom, csinálunk vele egy magyar gyereket, aztán azt majd lesz@phatod 13 éves korában

2010. aug. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Te zsidó vagy?

A cigány barátoddal pedig vigyázz, le ne vágja a fejed egy szamurájkarddal .

2010. aug. 26. 16:37
 19/25 anonim ***** válasza:

Egyébként itt nagyon különböző dolgokról van szó. Azt kérdezted, járnék-e nacionalista férfival, azt válaszoltam, nem, mivel túlságosan különbözünk. Mások a nézeteink. Ebben még nincs benne, hogy a nacionalista kirekesztő és rasszista, igaz, legtöbbünknek az a tapasztalata (és ezt a magukat nacionalistának - hungaristának vallók sem tagadják), hogy ők általában rossz véleménnyel vannak egyes nemzetiségekről és kisebbségekről, általánosítóan fogalmaznak róluk, náluk pl. egy cigány legalábbis "negatívról indul". Tehát ez a fajta általánosító vélekedés (és most igyekszem finoman fogalmazni) a "nacionalizmussal" (nemzeti érzelmekkel, büszkeséggel, a nemzeti kultúra elsőrendűnek tartásával) nagyonis korrelál! Ha valaki nacionalistával nem járna, az indokolható azzal, hogy eltérnek a nézetek, meg indokolható azzal, hogy a nacionalizmus ezen tapasztalatok alapján súrolja a sovinizmust, vagy könnyen átcsúszik sovinizmusba, rasszizmusba (ha maga a férfi nem is az, a baráti köre pl. nagyon valószínű, hogy igen). De az, hogy te nem járnál pl. zsidóval - az nem indokolható ilyen módon, mert az nem az illető egyik tulajdonsága. (Most ne a zsidó vallásról beszéljünk, mert a vallásosság az már személyes tulajdonság, maradjunk a származásnál.) Sokaknak vannak zsidó gyökerei, családtagjai (ne feledkezzünk el arról, hogy 300 éven belül egész Európában bármely 2 embernek van közös őse - statisztikailag persze, tehát nyilván előfordul, hogy mégsincs), és ez még semmit nem mond el az illetőről, ettől még akár nacionalista, soviniszta, rasszista vagy liberális vagy konzervatív vagy kommunista, szép vagy csúnya, kedves vagy undok is lehet. (Izraelben pl. nagyon sok a zsidó nacionalista, és egy részük kirekesztő is, csak épp nem a cigányokat meg a szlovákokat utálja, hanem a palesztinokat. Ezt a normális zsidók rühellik.) Jómagam pl. apai ágon örmény, anyai ágon zsidó származású vagyok...és...senki meg nem mondaná rólam, mert ez nem pofára megy. A nézeteimet, a személyiségemet sem jellemzi. Olyan vagyok, amilyen akárki más is lehetne. (Persze mindenki különbözik.) Beszélek örményül meg héberül, de ha akarom, ezt eltitkolom és kész.


Remélem, érted, hogy miért más nem járni nacionalistával mint nem járni zsidóval, és talán arra a kérdésedre is választ adtam kicsit részletesebben, hogy miért nem járnék én egy nacionalista férfival. Persze az, hogy kivel járunk, személyes kérdés, személyes indokokkal, megmagyarázni nem mindig egyszerű.

2010. aug. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

A zsidók gyűlölik a gójokat és vadállattal egyenlőnek tartanak minket.

És még azt nem szeretem bennük, hogy siránkoznak a holokauszt miatt, de közben ők is elnyomják a Palesztinokat Izraelben.

2010. aug. 26. 17:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!